Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Policjanci wzięli udział w biegu charytatywnym. Celem było wsparcie wdów i sierot

Policjanci z komendy w Świeciu i podległych posterunków uczestniczyli w biegu na stadionie Wdy. Cel był szczytny, bo chodziło o wsparcie wdów i sierot po poległych policjantach.

Udostępnij
bieg

W środę na stadionie Wdy w Świeciu odbył się bieg charytatywny, którego celem było propagowanie sportowej rywalizacji oraz wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Każdy uczestnik, chcący wspomóc fundację, zobowiązany był do pokonania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (bieg, nordic walking, chód).

Wpisowe uzyskane z biegu, wynoszące minimum 25 zł, zostanie przekazane na rzecz fundacji. Wynik był bez znaczenia. – najważniejsza tego dnia była dobra zabawa i chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom policjantów.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (2)

 1. Olo

  11 sierpnia 2022 23:28

  Fajne brzuchy

  Fajne brzuchy

 2. Anonim

  12 sierpnia 2022 07:15

  Szkoda, że policjantów tak

  Szkoda, że policjantów tak mało. Jakby zostało to rozglosnione, to moze osoby spoza policji by zechcialy wziac udzial. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama