Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Polomarket przekazał Nowemu Szpitalowi respirator

W walce z Covid-19 szpital wspierają także firmy z powiatu świeckiego. Jednym z przykładów jest Polomarket.

Udostępnij
respirator_czolo

REKLAMA

- W tym trudnym czasie każda pomoc dla szpitali jest wyjątkowo cenna. Ale ta wymaga szczególnych podziękowań – podkreśla Iwona Karolewska, sekretarz Starostwa Powiatowego w Świeciu.

Mirosław Podeszwik z firmy Polomarket przekazał nieodpłatnie respirator dla Nowego Szpitala w Świeciu. Specjalistyczne urządzenie pomoże w ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców. Będzie na wyposażeniu nowej karetki transportowej szpitala.

- Serdecznie dziękujemy za ten dar serca – mówi Iwona Karolewska.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama