Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Postoimy w korkach. Od piątku do niedzieli utrudnienia w ruchu na trasie Świecie-Bydgoszcz

W Niewieścinie (gmina Pruszcz) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ma to związek z budową drogi ekspresowej S5.

Udostępnij
czolo

REKLAMA

Z 3 na 4 września i z 4 na 5 września w godz. 22.00-6.00 będą montowane przęsła mostu. W trakcie trwania prac będzie zatrzymywany ruch na drodze krajowej nr 5.

- Jednorazowe zatrzymanie nie będzie trwało dłużej niż 20 minut. Po upływie tego czasu ruch zostanie wznowiony, a kolejne zatrzymanie nastąpi pod warunkiem całkowitego rozładowania powstałej kolejki pojazdów – informuje bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
REKLAMA

W przypadku przejazdu służb ratunkowych roboty zostaną natychmiast przerwane, a pojazd uprzywilejowany przejedzie wolnym korytarzem na krajowej „piątce”.

GDDKiA przewiduje powstanie kolejki pojazdów o maksymalnej długości 500 m od miejsca prowadzenia prac. Ruchem kierować będą sygnaliści.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (3)

 1. Roy

  3 września 2021 14:48

  Już widzę 0,5 km korki między

  Już widzę 0,5 km korki między północą a 6 rano….

  • Leszek

   4 września 2021 07:13

   O Jezu, Jezu, głowa mnie boli

   O Jezu, Jezu, głowa mnie boli.

 2. Leszek

  4 września 2021 07:12

  O Jezu, Jezu, głowa mnie boli

  O Jezu, Jezu, głowa mnie boli.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama