Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Pracownicy chwalą sobie pracę w GMD Plus w Jędrzejewie. Firma prowadzi w plebiscycie Extra Pracodawca

Z dnia na dzień przebywa głosujących, zmieniają się też liderzy plebiscytu. Firma GMD Plus z Jędrzejewa (gmina Lniano) wyprzedziła niedawnego faworyta, OKK Otlewski z Laskowic.

Udostępnij
gmd

REKLAMA

GMD Plus z Jędrzejewa koło Lniana to producent opakowań z ponad 20-letnim doświadczeniem. W ostatnich dniach firma wyprzedziła producenta mebli z Laskowic, spółkę OKK Otlewski.

W jakich jeszcze firmach warto pracować, zdaniem naszych Czytelników? Na podstawie liczby przesłanych SMS-ów prezentujemy kolejnych 10 firm, które zyskały, jak dotąd, najlepsze oceny:
REKLAMA

  • Gminna Spółdzielnia w Nowem
  • Agnes Agnieszka Wróbel w Dworzysku
  • Kaufland w Świeciu
  • Corex w Świeciu
  • Zakłady Mięsne Niewieścin w Niewieścinie
  • Elperia w Świeciu
  • Semido w Świeciu
  • Azalia w Drzycimiu
  • Mondi Świecie
  • Haber w Dzikach

REKLAMA

W naszym plebiscycie to od pracowników 46 zgłoszoncyh firm i mieszkańców zależy, która z nich zdobędzie tytuł Extra Pracodawcy Powiatu Świeckiego. Co pewien czas będziemy publikować aktualne wyniki głosowania SMS-owego.

Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego to plebiscyt, którego celem jest wyłonienie pracodawców najlepiej ocenianych przez pracowników i lokalną społeczność.
REKLAMA

Która firma docenia pracowników poprzez przyzwoite zarobki, ale także dobre warunki pracy, pakiet socjalny, inwestowanie w rozwój zawodowy? Która angażuje się w życie lokalnej społeczności? Przekonamy się o tym, kiedy poznamy wyniki plebiscytu.

Głosowanie za pomocą SMS-ów trwa od 15 do 28 października do północy. Każdy uczestnik może oddać dowolną liczbę głosów. Wygra ten pracodawca, który zdobędzie ich najwięcej. Przyznane zostaną też drugie i trzecie miejsca.
REKLAMA

Nagrodą dla zwycięzców będą miesięczne kampanie reklamowe na portalu Extra Świecie: za pierwsze miejsce o wartości 600 zł netto, za drugie - 400 zł i za trzecie 200 zł. Otrzymają także pamiątkowe wyróżnienia.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 73480 SMS o treści TYP.EP.X (bez odstępów i dużymi literami). W miejsce X wpisujemy cyfrę od 1 do 46 przypisaną danemu pracodawcy. Koszt wysłania SMS-a to 3,69 zł z VAT.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama