Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Punkt przy szpitalu, w którym można wykonać testy na Covid-19, wydłuża pracę

Od 31 stycznia zmieniają się godziny pracy punktu pobrań materiału do testów na Covid-19 przy Nowym Szpitalu w Świeciu.

Udostępnij
covid-test-2

REKLAMA

- Od najbliższego poniedziałku czas pracy punktu wydłuża się i wymazy będą pobierane od godz. 11.00 do 18.00 przez 7 dni w tygodniu - informuje Marta Pióro, rzecznik Grupy Nowy Szpital.

Reklama
Reklama

Na bezpłatny test skierowanie wystawia: 

  • lekarz podstawowej opieki zdrowotnej
  • lekarz nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej
  • każdy lekarz, który nie posiada umowy z NFZ, ale ma aplikację gabinet.gov.pl 

REKLAMA

Reklama
Reklama

Osoby, które podejrzewają u siebie zakażenie wirusem SARS-CoV-2 mogą zarejestrować się na test przez internetowe konto pacjenta w serwisie pacjent.gov.pl.

Kontakt z punktem wymazowym przy Nowym Szpitalu w Świeciu, tel. 512 084 873 (poniedziałek-piątek, godz. 09.00-15.00).

Na badanie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i nr PESEL.

Reklama
Reklama

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (12)

  1. Teresa.

    29 stycznia 2022 09:15

    Dziękuję za taką pomoc.

    Dziękuję za taką pomoc. Nieszczepy w koło a ja po 3 dawkach mam się testować ? Po co? Pis leje na zaszczepionych więc ja leję na pis!!!!

    • Tereniu

      29 stycznia 2022 09:55

      Brawo Teresko, odklejeńcu

      Brawo Teresko, odklejeńcu osiedlowy.

    • sjdd

      29 stycznia 2022 10:10

      Bo jak dane naukowe mowia

      Bo jak dane naukowe mowia twoje trzy dawki sa nic nie warte muszisz wziasc kolejne hahahah

    • zamęt

      29 stycznia 2022 10:16

      Dziękuj Bogu, że żyjesz ! Nie

      Dziękuj Bogu, że żyjesz ! Nie wszyscy mieli to szczęście Tak niewiele. pl ta strona mówi wiele.

    • Nieszczep

      31 stycznia 2022 13:16

      Nieszczepa to masz w głowie i

      Nieszczepa to masz w głowie i Cię nieźle uciska . Głupio teraz że ryzykowało się swoim zdrowiem dla niesprawdzonej szczepionki? 

  2. Swieciak

    29 stycznia 2022 11:48

    Cala moja rodzina olała

    Cala moja rodzina olała szczepionki znajomi to moze na palcach jednej reki bym policzyl ilu sie zaszczepiło a tylko i wyłącznie ze wzgledu na wyjazd na wakacje. Więc kto sie szczepi bo ja tych ludzi nie znam…

    • Maniek

      29 stycznia 2022 13:09

      Wyjdź z domu, może na

      Wyjdź z domu, może na przykład do pracy, to zobaczysz 

      • Do maniek

        29 stycznia 2022 15:05

        W pracy dwie starsze osoby

        W pracy dwie starsze osoby zaaplikowaly a 17 innych bez szczepien. Wiec gdzie jest ta polowa kraju to mnie ciekawi.

        Chyba ze w korpo obozach… 

        • Anonim

          29 stycznia 2022 16:12

          Tam nawet gó…o by dali

          Tam nawet gó…o by dali sobie wstrzyknąć

        • Maniek

          29 stycznia 2022 20:33

          Ble,ble,ble. U mnie w pracy

          Ble,ble,ble. U mnie w pracy zaaplikowało sobie szczepienie 27 osób, kilka nie.Czy ty nie wiesz,że statystyka to królowa nauk, a to znaczy jakie przyjmnie się zasady i kto je wprowadza.Nie ważne. Przeraża mnie ten brak zrozumienia o co w tym wszystkim chodzi i ta znieczulica.Dość,dzyskusja jest bez celu, mości panowie.

  3. Ancik

    29 stycznia 2022 19:07

    Odnoszę wrażenie że czym

    Odnoszę wrażenie że czym więcej zaszczepionych to coraz więcej chorych

    • Immun