Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Rozbił samochód i uciekał przez pola. Ruszył za nim policyjny pies tropiący

Nie dość, że grożą mu odsiadka i utrata prawa jazdy to jeszcze doszczętnie rozbił samochód. Mieszkaniec gminy Warlubie do końca życia zapamięta tę noc.

Udostępnij
pies-policja

REKLAMA

W czwartek o godz. 21.50 policja dostała zgłoszenie o samochodzie osobowym leżącym w przydrożnym rowie przy trasie krajowej nr 91 w Kończycach (gmina Nowe).

- Renault megane staranował barierę energochłonną i zjechał do rowu. Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, nie zastali nikogo ani w samochodzie, ani w jego pobliżu – relacjonuje asp. szt. Agnieszka Żokowska, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Wezwano ze Świecia funkcjonariusza z psem tropiącym. Zwierzę szybko złapało trop. Dogoniło uciekiniera, jak biegł chwiejnym krokiem przez pola w kierunku Wielkiego Komorska.
REKLAMA

Jak ustaliła policja, do kolizji doszło, kiedy kierowca renaulta podczas próby wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem. Nie to jednak było powodem ucieczki z miejsca zdarzenia 34-letniego mieszkańca gminy Warlubie.

- Mężczyzna miał prawie 3 promile w organizmie – mówi Agnieszka Żokowska. - Całe szczęście, że w tym miejscu nie szedł pieszy, bo konsekwencje mogłyby być jeszcze poważniejsze. Tym bardziej, że znajduje tam się chodnik, którego dość spory fragment sprawa uszkodził.

Mieszkańcowi gminy Warlubie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna i utrata prawa jazdy.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (7)

 1. Mig

  30 października 2020 12:07

  Jeśli nawet posiedzi to za 2

  Jeśli nawet posiedzi to za 2 lata wyjdzie i będzie dalej jeździ, pijany i bez prawka

  • ??

   30 października 2020 12:25

   Dokładnie tak będzie … 

   Dokładnie tak będzie … 

 2. Dosyć tego kur

  30 października 2020 14:24

  Czas z tym zrobić porządek.

  Czas z tym zrobić porządek. Powinno się trudniej zdobywać prawo jazdy (psychotesty, więcej godzin jazdy, kurs pomocy z egzaminem), łatwiej tracić (za piractwo drogowe, pijaka lub śmiertelny dożywotnio) auto przypisane do kierowcy wpisanego w OC (nie ma pożyczania) i obowiązkowe badania (do 50 co 10lat, 50-60 co 3, 60-70 co 2, po 70 co rok). Nie ma że boli. Dość ofiar z winy kierowców. 

  • XD

   30 października 2020 15:09

   Do dzieła, chyba nie jesteś

   Do dzieła, chyba nie jesteś typem człowieka, który tylko napisze i pozostawi to tak o? 😉

 3. Swiadek

  30 października 2020 16:23

  Jebana kurwo pijana

  Jebana kurwo pijana centymetry dzieliły Cię od naszego samochodu gdzie było małe dziecko !!! Gnij w pierdlu pajacu. Życzę najgorszego !!! Chętnie bym poznał personalia tego chłopaczka i udostępnił gdzie się da !!!

  • Szef

   1 listopada 2020 09:00

   Jak dla Ciebie 34 letnia

   Jak dla Ciebie 34 letnia osoba to chłopaczek to myślę że Twój czas już jest w muzeum a nie za kierownicą 

   • M

    5 listopada 2020 12:12

    Wydaje mi się że nie można

    Wydaje mi się że nie można nazwać inaczej osoby która wsiada do samochodu mając 3 promile…Myślenie nie jest mocną stroną widzę.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Reklama