Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Samochód stanął w ogniu. Kierowca zniknął bez śladu

W piątek wieczorem strażacy dostali wezwanie do pożaru samochodu w Grucznie.

Udostępnij
czolo-pozar

REKLAMA

Zgłoszenie wpłynęło w piątek o godz. 21.05. W Grucznie (gmina Świecie) na poboczu drogi krajowej nr 5 płonęło bmw 3. Na miejsce pojechały dwie jednostki: z komendy powiatowej w Świeciu i z OSP w Grucznie.

- Niemal cały samochód był objęty ogniem. Na czas akcji droga była zablokowana. Nigdzie nie było kierowcy. Przeszukano najbliższą okolicę, ale bez skutku – wyjaśnia ogniomistrz Tomasz Gliniecki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Bmw, a właściwie to, co z niego zostało, przewieziono na policyjny parking. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. No tak

    29 sierpnia 2020 19:30

    Młodziak naćpany albo pijany

    Młodziak naćpany albo pijany się lansowal, a jak już coś sie stało to dzida haha 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama