Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ścigani za przestępstwa. Tych mieszkańców powiatu świeckiego poszukuje policja [zdjęcia]

Kradzieże, rozboje, oszustwa, niszczenie mienia, spowodowanie wypadku - to tylko niektóre z przestępstw, jakie popełniły osoby poszukiwane przez Komendę Powiatową Policji w Świeciu.

Udostępnij
poszukiwani_czolo

REKLAMA

Wśród osób, których szuka świecka komenda policji, są mieszkańcy gmin Świecie, Nowe, Dragacz, Warlubie i Świekatowo. Za ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości trafili do internetowej bazy danych poszukiwani.policja.pl. Ma to ułatwić ich znalezienie m.in. dzięki sygnałom od mieszkańców miejscowości, w których aktualnie przebywają.

Osoby, które mają informacje na temat poszukiwanych osób, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świeciu pod nr tel.  47 75 252 00, 47 75 252 10 i 47 75 252 21, e-mail: dyzurny-swiecie@bg.policja.gov.pl.
REKLAMA

Sylwester Chojnacki

Data urodzenia: 17 lipca 1994
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: Świekatowo, ul. Koronowska
Podstawy poszukiwań: Art. 281 Kradzież rozbójnicza

Sebastian Dietrych

Data urodzenia: 28 listopada 1990
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: Milewko (gmina Nowe)
Podstawy poszukiwań: Art. 286 § 1 Oszustwo - typ podstawowy
REKLAMA

Michał Gembka

Data urodzenia: 7 października 1985
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: Grupa, ul. Libeckiego (gmina Dragacz)
Podstawy poszukiwań: Art. 288 § 1 Niszczenie, uszkadzanie lub czynienie niezdatną do użytku cudzej rzeczy - typ podstawowy

Mariusz Glazer


Data urodzenia: 20 czerwca 1983
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany:
Laskowice, ul. Parkowa
Podstawy poszukiwań: Art. 177 § 2 Spowodowanie nieumyślnie wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, poprzez naruszenie, chociażby nieumyślnie, zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, Art. 276 Niszczenie, uszkadzanie, czynienie bezużytecznym, ukrywanie lub usuwanie dokumentu, którym sprawca nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, Art. 270 § 1 Podrabianie lub przerabianie dokumentów w celu użycia ich za autentyczne lub używanie podrobionego lub przerobionego dokumentu jako autentycznego, Art. 297 § 1 Przedkładanie podrobionego, przerobionego, poświadczającego nieprawdę albo nierzetelnego dokumentu albo nierzetelnego, pisemnego oświadczenia dotyczącego okoliczności o istotnym znaczeniu dla uzyskania wsparcia finansowego, instrumentu płatniczego lub zamówienia w celu uzyskania dla siebie lub kogo innego, od banku lub jednostki organizacyjnej prowadzącej podobną działalność gospodarczą na podstawie ustawy albo od organu lub instytucji dysponujących środkami publicznymi - kredytu, pożyczki pieniężnej, poręczenia, gwarancji, akredytywy, dotacji, subwencji, potwierdzenia przez bank zobowiązania wynikającego z poręczenia lub z gwarancji lub podobnego świadczenia pieniężnego na określony cel gospodarczy, elektronicznego instrumentu płatniczego lub zamówienia publicznego
REKLAMA

Aleksander Grzywacz


Data urodzenia: 28 grudnia 1962
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: Komorsk, ul. Grudziądzka (gmina Warlubie)
Podstawy poszukiwań: Art. 209 § 1 Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb

Marek Jagodziński


Data urodzenia: 2 kwietnia 1980
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: Grupa, ul. Wojska Polskiego (gmina Dragacz)
Podstawy poszukiwań: Art. 178a § 1 Prowadzenie pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym przez osobę będącą w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego
REKLAMA


Dawid Kuffel


Data urodzenia: 1 października 1991
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: 
Świecie, al. Jana Pawła II
Podstawy poszukiwań:
Art. 288 § 1 Niszczenie, uszkadzanie lub czynienie niezdatną do użytku cudzej rzeczy - typ podstawowy

Łukasz Łukaszewski


Data urodzenia: 6 maja 1984
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany:
Nowe, ul. Rynek
Podstawy poszukiwań: Art. 286 § 1 Oszustwo - typ podstawowy

Emanuel Włodarczyk


Data urodzenia: 29 stycznia 1986
Miejscowość, w której był ostatnio zameldowany: Świecie, ul. Malinowa
Podstawy poszukiwań: Art. 275 § 1 Posługiwanie się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby albo jej prawa majątkowe lub takiego dokumentu kradzież lub przywłaszczenie

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (46)

  1. Anonim

    20 września 2021 12:39

    Pozdrawiam Dawida kufel.

    Pozdrawiam Dawida kufel. Życzę Ci by ręka sprawiedliwości NIGDY Cię nie dopadła

    • Marek 63

      20 września 2021 15:20

      Życzę by mądrość zagościła w

      Życzę by mądrość zagościła w twym pustym łbie, a kolega miał odwaga udowodnić, że jest niewinny

  2. Heheh

    20 września 2021 15:05

    Policja tak działa ,że nie

    Policja tak działa ,że nie wie ,że Glazer od 2010 roku siedzi w Irlandii za założenie 3 agencji towarzyskich.  Wrzucić wystarczy typa na Google.

    • Jaaa

      20 września 2021 15:13

      Jakiś Ty mądry,  normalnie

      Jakiś Ty mądry,  normalnie żal…..

      • Hehe

        20 września 2021 15:22

        Tak ,wiem jestem mądra.

        Tak ,wiem jestem mądra. Przestępcy miejsce jest w izolacji. PiwPaw. 

        • Jaaa

          20 września 2021 15:31

          To ty idź się zgłosić do

          To ty idź się zgłosić do psychiatryka ,bo na takich jak Ty, to tam czekają;)

      • Maniek

        20 września 2021 15:23

        Wiesz, zna się, bo korzystał,

        Wiesz, zna się, bo korzystał, tylko nie wiem, czy wykorzystał Glazera, czy niewolnice 

        • Jaaa

          20 września 2021 15:36

          Byle by Ciebie nikt nie

          Byle by Ciebie nikt nie wykorzystał;)

    • Maniek

      20 września 2021 15:27

      Ale wtopa, toż te piszące

      Ale wtopa, toż te piszące hehe to jego cichodajka, a ja tu korzystał z usług. Przepraszam 

      • Jaaa

        20 września 2021 15:30

        Palant z Ciebie i tyle w

        Palant z Ciebie i tyle w temacie! Niech lepiej ścigają takich debili jak Ty,to świat byłby lepszy!!

        • Maniek

          20 września 2021 20:34

          Chcesz się pościągać, oj

          Chcesz się pościągać, oj uważaj 

          • Jaa

            21 września 2021 07:04

            Ty też…

            Ty też…

    • 65ty

      20 września 2021 23:27

      Ale to prawda wpisz w gogle,

      Ale to prawda wpisz w gogle, jest nawet zdjęcie jak go zatrzymali. Dobrze mu tak! Niech gnije!

      • JAa

        21 września 2021 07:05

        Żebyś Ty nie gnił!!!Ale od

        Żebyś Ty nie gnił!!!Ale od środka 

  3. Haha

    20 września 2021 15:11

    Mario Glaz gilotyna jest

    Mario Glaz gilotyna jest najlepszy 

  4. Neon

    20 września 2021 16:04

    Już wiem dlaczego agencje PKO

    Już wiem dlaczego agencje PKO w Laskowicach zamknęli…Mario tam wziął kredyt na 2 600 000 zł, oczywiście lewy

    • Jaaa

      20 września 2021 18:51

      A Neon pewnie chciał wziąć,

      A Neon pewnie chciał wziąć, ale już zamnięte..ehhh żal mi Ciebie 

  5. Rotmistrz

    20 września 2021 16:08

    Vega ma nakrecic film o

    Vega ma nakrecic film o bohaterze z Laskowic ,info UG w Jeżewie

  6. Zdzichu

    20 września 2021 16:56

    Policja wyręcza się Gazetą

    Policja wyręcza się Gazetą żeby sąsiad,sąsiadka

    ,, uprzejmie donoszę” za rączkę przyprowadził i statystyki w górę no i nie zapomnieć o orderach za skuteczność poszukiwań. Pozdro dla autora.

  7. nowianka

    20 września 2021 16:56

    Nowe – patologia, ćpuny,

    Nowe – patologia, ćpuny, alkoholizm, brak pracy..

    • Mania

      20 września 2021 17:42

      Prawda. 

      Prawda. 

  8. donosiciel

    20 września 2021 18:15

    www edp24.co.uk/news/crime

    www edp24.co.uk/news/crime/watton-man-escapes-jail-knife-1255030

    Emanuel posluguje sie jednal swoim nazwiskiem 🙂 i pracuje 6 dni w tygodniu, a przynajmniej tak bylo do 2018 roku wg artykulu.

    • Anonim

      24 września 2021 18:44

      Jak donosiciel jesteś to

      Jak donosiciel jesteś to podaj imię i nazwisko przy okazji, własne, będzie wiadomo kogo unikać a kogo za frajerstwo gonić:) nie pozdrawiam

  9. Glazer

    20 września 2021 21:09

    Ty gangsterze oddawaj moka

    Ty gangsterze oddawaj moka Nokię 5110 hahahaha zawsze byłeś dzbanem 

    • Jaaa

      21 września 2021 07:07

      Dzban to Ty i lepiej Ty dawaj

      Dzban to Ty i lepiej Ty dawaj co zabrałeś!!!

  10. Anonim

    20 września 2021 21:52

    Łukaszewicz to już od

    Łukaszewicz to już od urodzenia sobie zbierał…

    • Anonim

      12 października 2021 14:36

      Czyli nie lubisz

      Czyli nie lubisz lukaszewskiego

  11. Somsiad

    20 września 2021 22:54

    Łukasz Łukaszewski mieszka u

    Łukasz Łukaszewski mieszka u brata na Jesionowej 1

  12. Abu Glazi

    21 września 2021 09:46

    Jestem w Iraku .pozdro Szejk

    Jestem w Iraku .pozdro Szejk Abu Glazi 

  13. Siema

    21 września 2021 11:24

    Ja doN Dziara też jestem

    Ja doN Dziara też jestem poszukiwany i sobie żyje .

  14. Dawid Kuffel

    21 września 2021 15:12

    W Hiszpanii jestem i mam się

    W Hiszpanii jestem i mam się świetnie. Pozdrawiam znajomych że Świecia. 

    • Świecie

      21 września 2021 21:36

      Świecie nie pozdrawia

      Świecie nie pozdrawia

    • Maliniak

      21 września 2021 23:08

      Konfi

      Konfi

    • wiecek

      22 września 2021 23:58

      pozdro bracie do zobaczenia!!

      pozdro bracie do zobaczenia!!

  15. Fame MMA

    21 września 2021 20:19

    Jest w Świeciu kilku

    Jest w Świeciu kilku chłopaków co mają szanse zrobić kariere w gangsterce. Na razie się rozglądają poznają ludzi ale jak im ktoś pomoże to wypłyną i usłyszycie o nich. To mocni gości.  

    • Strong

      21 września 2021 20:52

      Może i są mocno , lecz chyba

      Może i są mocno , lecz chyba nie znasz ostrych chłopaków z dużych miast .

    • Casting

      21 września 2021 21:24

      A gangsterska to jakiś zawód?

      A gangsterska to jakiś zawód? Że można karierę robić? System zmianowy? Można jeść kanapki w ”pracy?” Gdzie można CV złożyć? 

    • Ozi

      21 września 2021 23:10

      Ha ha wymień kogoś?? Jak tu

      Ha ha wymień kogoś?? Jak tu sami konfi a reszta na strzał.. napinacze w grupie mądrzy

      • Fame MMA

        22 września 2021 09:15

        A ty co z psiarni jesteś????

        A ty co z psiarni jesteś???? Ulica wie jak jest

    • Do Fame MMA

      23 września 2021 07:46

      Ty debilu masz wogole pojęcie

      Ty debilu masz wogole pojęcie słowa GANGSTER KA??? piszesz takie banialuki,chyba mama cię głodziła i nad Gazem za szczeniaka trzymała.jaka kariera Nikosia

  16. Gocha z Rzemieślniczej

    21 września 2021 20:55

    Grzywacz oddaj moje alimenty

    Grzywacz oddaj moje alimenty

  17. Csw

    21 września 2021 21:30

    Nie żyje Glazer wałek

    Nie żyje Glazer wałek gilotyna

  18. BMX

    22 września 2021 09:18

    A Stacha nikt nie szuka??

    A Stacha nikt nie szuka?? Chyba ma kilka spraw do wyjaśnienia

  19. Kusy

    22 września 2021 18:42

    Wiecki,fiszery robia grube

    Wiecki,fiszery robia grube hajsy z towaru ale policja ich nie ruszy bo sie ich boja.

    • Western

      23 września 2021 07:42

      Jakiś ty chłopie głupi, boją

      Jakiś ty chłopie głupi, boją ich.hehehehe.nie bądź śmieszny bać to się można ruskiej mafi a nie chłopców .

    • Loisiane

      26 września 2021 10:52

      Jak mają ruszyć fiszera jak

      Jak mają ruszyć fiszera jak stary to były policjant.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...