Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Skarbnik starostwa z zakazem uprawiania polityki w czasie godzin pracy

Dariusz Woźniak, skarbnik powiatu, nie będzie już zajmował się działalnością polityczną między godz. 7.30 a 15.30, czyli wtedy, gdy przebywa w pracy.

Udostępnij
wozniak-11

REKLAMA

To efekt naszej publikacji z 7 listopada. Pisaliśmy, że Dariusz Woźniak w godzinach pracy upublicznia w internecie materiały wyborcze jednj z partii, prowadzi dyskusje na swoim profilu na Facebooku z sympatykami i przeciwnikami ugrupowania (chodzi o Konfederację), składa gratulacje jej liderom, komentuje program partii, itd.

W zerknięciu na Facebooka w czasie pracy, choćby podczas przerwy śniadaniowej, nie ma niczego złego. Tyle że Dariusz Woźniak uprawiał w internecie agitację wyborczą partii, której jest zwolennikiem i aktywnie się angażował w jej promowanie. Robił to w godzinach pracy na służbowym komputerze.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Skarbnik i jednocześnie radny miejski w tekście z 7 listopada tłumaczył nam, że zajmuje mu to „tylko” kilkadziesiąt minut dziennie. Nie widzi więc w tym nic złego.

Inaczej na tę sprawę patrzy przełożona Dariusza Woźniaka.

- Poprosiłam pana skarbnika, aby ograniczył do minimum swoją aktywność w internecie w godzinach zatrudnienia i to wyłącznie do wpisów bezpośrednio dotyczących jego obowiązków służbowych - poinformowała nas Barbara Studzińska, starosta świecki. - Jako urząd jesteśmy apolityczni, a tego rodzaju działalność może u niektórych budzić mieszane odczucia.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
26 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

I bardzo dobrze. Politykować

I bardzo dobrze. Politykować może sobie po pracy a nie w casie godzin pracy i wykorzystuje do tego służnowy komputer. Niech sobie patrzy na facebooka i w wolnej chwili oglada stronki, ale czym innym prowadzenie polityki w czasie pracy. To moze robić jak wróci z pracy.

Woźniak się głupot naczyta a

Woźniak się głupot naczyta a potem chce w Świeciu budować kolej za 300 milionów

Też pracuję w urzędzie i nikt

Też pracuję w urzędzie i nikt nie ma nic przeciwko, że zajrzę sobie na fejsa. Z panem Woźniakiem jest tak samo. Niech sobie zerjkna na swoje prywatne strony. Ale wiem, że gdyby mnie wójt przyłapał na tym, że uprawiam propagandę jakiejś partii w pracy to wyleviała bym na zbitą twarz.

Reklama

I bardzo dobrze starosta

I bardzo dobrze starosta zrobiła. Też mnie zastanawiało, że Woźniak tak sobie w godzinach pracy politykę uprawia. Innych za to samo by pewnie zmiesał  błotem. Ale przeciez panu Woźniakowi wolno 🙂

Wreszcie ktoś zajął  się tym

Wreszcie ktoś zajął  się tym Panem ,mam nadzieję, że artykuły  dały temu Panu do myślenia.Zamist dopatrywać się nadużyć redaktorów niech spojrzy na siebie.

Zapraszam woźniaka do pracy w

Zapraszam woźniaka do pracy w Mondi. Podobno jest zwolennikiem liberalnej gospodarki. Tylko że w koropracji za takie coś panie Woźniak już by pan wyleciał z roboty. Robienie sobie polityki w pracy? Miałem pana za rozsądniejszego.

Reklama

Przyjdź Woźniak do prywatnej

Przyjdź Woźniak do prywatnej firmy. tam ci dopiero pozwolą uprawiać politykę w godzinach pracy. Zdziwsz się hehehe

Widzę że NIENAWIŚĆ Andrzeju

Widzę że NIENAWIŚĆ Andrzeju rośnie a żal dupska przybiera zbyt duży obrót 

NIE MA JAK TO MIEĆ GAZETKĘ DO ZEMSTY I OBSESYJNE GNEBIENIE INNEJ OSOBY CO PODLEGA POD PARAGRAF 

Powiem krótko – wstyd panie

Powiem krótko – wstyd panie Woźniak. Od polityki nie jest starostwo.

Reklama

Swoją drogą nie myślałam że

Swoją drogą nie myślałam że starosta zabroni mu uprawiania polityki w pracy, bo zawsze myślałam, że to taki pupilek. Widać tez ma tego dośc.

Pani Woxniak, a co z koleją

Pani Woxniak, a co z koleją za 300 milionów, którą chce pan w Świeciu budować? Gadał pan ze starościną czy dołoży do interesu :-)?

A to ten gośc od 300 milionów

A to ten gośc od 300 milionów na kolej w Świeciu? hehehe. Nieżly fantasta.

Reklama

Starosta dobrze zrobiła.

Starosta dobrze zrobiła. Prowadzenie polityki w czasie godzin pracy? To sie w głowie nie mieści. Czy z ato nie wylatuje się z pracy?

Co innego zerknąć sobie na

Co innego zerknąć sobie na fejsa w pracy przy kawie lub w przerwie śniadaniowej, a co innego robić  w pracy politykę w internecie. Wykorzystuje pan w nieładny sposób swoje stanowisko skarbnika. I jeszcze uważa pan, ze wszystko jest ok. Miałem o panu lepsze zdanie panie Dariuszu.

Woźniak jest jak dzicieka –

Woźniak jest jak dzicieka – on ma racje we wszystkim a reszta to idioci. I jeszczecdajcie mu koniecznie kolejkę za 300 milionów żeby mógł się Dareczek pobawić 🙂

Zwolnić i tyle. Kilkadziesiąt

Zwolnić i tyle. Kilkadziesiąt minut to nic złego ??? Super !!!

Zapytajcie skarbnika jak

Zapytajcie skarbnika jak teraz tnie wydatki na przyszły rok w budżecie powiatu. A jeszcze niedawno ten wybitny ekonomista podniecał się że wpływy są takie wysokie, że rząd daje samorządom wystarczajace środki. I co? Gdzie te wystarczajace środki panie skarbniku? Skoro są to po wszedzie szuka pan oszczędności? W gminie wyadwałby pan 300 milionów na pierdoły jak kolej a w powiecie trzeba walczyć o każdy tysiąc złotych żeby pan skarbnik dał, bo jest za mało kasy. Podnieca się jak dzieciak głupotami zamiast wziąć się za robotę. Co do polityki to ten pan kadydował juz PSL, potem przymilał się do PO, potem założył razem dla Świecia, a teraz blisko mu do Korwina i PiS-u. Pan ma jakieś poglądy panie Woźniak? Czy idzie pan tam gdzie czuje koniunkturę?

Przecież konferencje prasowa

Przecież konferencje prasowa z posłem PiS robił, to nie popiera jednak PiSu? 

„Zwijania” skarbnika ciąg

„Zwijania” skarbnika ciąg dalszy. Bez dyskusji Pan skarbnik nie powinien oddawać się swoim pasjom politycznym w godzinach pracy. Tylko dlaczego jedynie on, opozycyjny radny w radzie miasta, dostąpił „zaszczytu medialnej lustracji”?!  

Woźniak to zwykły karierowicz

Woźniak to zwykły karierowicz.

Nie rozumiem Gośc przychodzi

Nie rozumiem Gośc przychodzi do pracy bierze za to grube pieniądze i w tym czasie npitala w inetnecie na rzecz swojej partii? I jeszcze ktoś go broni? Jaja jakieś? wywalić faceta!

Wszystko można zamknąć jednym

Wszystko można zamknąć jednym stwierdzeniem- arogancja władzy. Co do działań Starosty- pan powinien być potraktowany jak każdy obywatel. Nie znam firmy w której za takie postępowanie pracownika się upomina.

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Samochód osobowy i bus przewożący dzieci zderzyły się na skrzyżowaniu w Plewnie na trasie Świecie-Tuchola. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wiadomości

Sprawdziliśmy, które gminy powiatu świeckiego były najmniej i najbardziej zadłużone w 2023 r. Wyjątkiem jest gmina Osie, która… nie ma w ogóle długów. To...

Wiadomości

Dziś rano doszło do wypadku na drodze powiatowej w Ostrowitem koło Lniana. Jadący bmw uderzył z dużą prędkością w drzewo. Kierowcę zabrano do szpitala.

Extra Nowe

Siedem zastępów straży gasiło w nocy i rano pożar garażu i pomieszczeń gospodarczych.

Wiadomości

Niedawno informowaliśmy o niepewnym terminie otwarcia wiaduktu w Terespolu. Dziś od rana dzwonili do nas kierowcy zirytowani korkami na remontowanej drodze powiatowej. Zarząd Dróg...

Wiadomości

Potrafią szybko obezwładnić i dobrze strzelają. Dwaj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu zajęli drugie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

Reklama
Reklama

Wiadomości

Zgodnie z zapowiedzią Wojewódzkiego Zarządu Dróg dziś znikły zapory na drodze dojazdowej do wiaduktu w Terespolu Pomorskim. W tym momencie z ulgą odetchnęli zarówno...

Wiadomości

Osoby kierujące hulajnogami elektrycznymi zderzyły się podczas wymijania. Kobieta została przewieziona do szpitala, a mężczyzna, jak się okazało, był nietrzeźwy.

Styl życia

Po 13 dniach rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski gmina Świekatowo zajmuje trzecią pozycję. Promotorzy akcji liczą na udział kolejnych cyklistów. Wystarczy pobrać odpowiednią...

Wiadomości

W sobotę Ochotnicza Straż Pożarna w Wielkim Komorsku w gminie Warlubie świętowała 115. rocznicę powstania. Urodzinową fetę połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.

Styl życia

Piątkowy piknik "Witajcie w naszej bajce" w parku koło Centrum Kultury w Świeciu miał wymiar nie tylko rozrywkowy, ale też edukacyjny i społeczny.

Wiadomości

W nocy na teren posesji w Brzeźnie koło Pruszcza wjechał z hukiem kierowca volkswagena.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Potrafią szybko obezwładnić i dobrze strzelają. Dwaj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu zajęli drugie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

Wiadomości

W sobotę Ochotnicza Straż Pożarna w Wielkim Komorsku w gminie Warlubie świętowała 115. rocznicę powstania. Urodzinową fetę połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.

Wiadomości

W nocy na teren posesji w Brzeźnie koło Pruszcza wjechał z hukiem kierowca volkswagena.

Wiadomości

Dziś w Bratwinie (gmina Dragacz) odbyła się kolejna impreza z cyklu Wrak Race Tor Bratwin. Wydarzenie przyciągnęło fanów tego typu wyścigów z kilku województw.

Wiadomości

Prawdopodobnie w lipcu zostanie ogłoszony kolejny przetarg na dokończenie budowy przedszkola i żłobka w Warlubiu. Do tego czasu gmina musi postarać się o pieniądze.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wideo