Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Śmierdząca sprawa. Kto radnemu Piotrowskiemu załatwia się pod oknem?

- W poniedziałek rano jest taki zaduch, że trudno wejść do bramy - żalił się podczas ostatniej sesji radny Leszek Piotrowski. - Miasto nic z tym nie robi, chociaż od lat proszę o ustawienie toalety w pobliżu postoju taksówek. 

Udostępnij
kamienica-piotrowskiego

REKLAMA

Radny Leszek Piotrowski, właściciel czterech lokali handlowych oraz czterech mieszkań w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Świeciu od lat toczy boje z taksówkarzami. Postój znajduje się w sąsiedztwie jego nieruchomości.

- Najgorzej jest w weekendy - relacjonował podczas ostatniej sesji radny. - Gdy zamknięte są już Biedronka i Kaufland. Taksówkarze z korporacji, którzy mieszkają w Grudziądzu albo Grucznie nie mają gdzie się załatwić i wchodzą mi do bramy. W poniedziałek rano jest taki zaduch, że trudno tam wejść. Od lat zabiegam, żeby na terenie dworca lub gdzieś w pobliżu zrobić toaletę, ale nikt mnie nie słucha.

Zdaniem radnego Piotrowskiego, wiceburmistrz Paweł Knapik, któremu podlegają gospodarka komunalna i ochrona środowiska, nie widzi problemu.
REKLAMA

Zastępca burmistrza przyznaje, że dostrzega potrzeby taksówkarzy, ale sprawa nie jest taka prosta.

- Jeszcze nie tak dawno opozycja grzmiała, że miasto stawia nowe toalety, a teraz okazuje się, że przydałaby się jeszcze jedna - mówi z przekąsem Paweł Knapik, zastępca burmistrza Świecia. - Nawet gdybyśmy chcieli, to niewiele można  w tej sprawie zrobić. Przynajmniej na razie.

Argumentuje, że problem rozwiązałyby toalety w centrum handlowym, jakie miało stanąć w miejscu obecnego dworca. Jednak rozmowy między potencjalnym inwestorem i PKS prawdopodobnie zostały zawieszone. 

- Ustawienie przenośnej toalety typu toi toi to też nie jest najlepsze rozwiązanie. Brakuje choćby odpowiedniego miejsca - przekonuje Paweł Knapik.
REKLAMA

Co na to taksówkarze? Nie są specjalnie skłonni do wynurzeń na ten temat. A już tym bardziej z imienia i nazwiska. Dają tylko do zrozumienia, że radny wyolbrzymia problem.

Leszek Piotrowski zapowiedział, że zamontuje w bramie kamienicy kamerę. Może nieco zaskakiwać, że do tej pory na to nie wpadł. Z pewnością przeszkodą nie były pieniądze. Nie jest to wielki wydatek, a już na pewno nie dla radnego, który w 2019 r. tylko z wynajmu lokali miał ponad 110 tys. zł dochodu.  

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (79)

 1. Hans

  9 lutego 2021 07:26

  Akurat ten rejon Świecia to

  Akurat ten rejon Świecia to skansen, całe miasto pięknieje a w tym miejscu komuna. Stary dworzec obdrapany, zaniedbane budynki w takim miejscu można tylko mocz oddać co do taksówkarzy to ich jazda i wymuszenia pierwszeństwa powinny zainteresować policję ale milicja dziś nie ma czasu na porzadek

  • L.skywalker

   9 lutego 2021 08:18

   Co do wymuszeń i skrętów bez

   Co do wymuszeń i skrętów bez sygnalizowania to norma u dzisiejszych taksiarzy.

   Zwlaszcza taki starszy jegomość w dłuższych włosach i okularach jeżdżący białym autem dobrze znanej korporacji.

   Kiedyś się natnie.

  • Solo

   9 lutego 2021 08:34

   Mnie ostatnio wyprzedzał koło

   Mnie ostatnio wyprzedzał koło Enei na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Film przesłałem na policję czekam na rezultat.

  • Tera

   9 lutego 2021 12:29

   Z tym wymuszaniem to prawda i

   Z tym wymuszaniem to prawda i faktycznie jeden białym samochodem wymusił mi na samym dworcu taki w dłuższych włosach ,a Inny na przejściu dla pieszych przy podwójnej ciągłej koło mondi wyprzedzał srebrnym Audi z światłami ledowymi

 2. Świecie

  9 lutego 2021 07:47

  Kamery zamontować i na

  Kamery zamontować i na spotett świecie filmiki wstawić – oduczą się , gorzej niż psy i koty się zachowują ludzie, a co racja to racja PkS Świecie straszy i nikt nic z tym nie robi a jest kejny rok a tematu nie ma tylko temat gówien .

 3. Anonim

  9 lutego 2021 08:05

  A ja się zastanawiam czy

  A ja się zastanawiam czy radny musi woje prywatne interesy załatwiać na sesji? Za chwilę każdy radny będzie płakał, bo coś mu na jego posesji nie pasuje i będzie domagał się interwencji miasta. To Piotrowski został radnym żeby swoje interesy załatwiać? Bo jakoś nie pamiętam, żeby coś sensownego w tej radzie robił.

  • Popieram

   9 lutego 2021 08:16

   w samo sedno!

   w samo sedno!

  • Racja

   9 lutego 2021 08:44

   Wystarczy, ze będą brame

   Wystarczy, ze będą brame zamykać na klucz i problem z głowy. No ale radni teraz beda poruszac problem, ze przed ich posesjami chodniki są zaśnieżone i nie ma komu odśnieżyć. Normalnych ludzi to SM kara mandatami, a u radnych przed posesja to służby mają sprzątać. 

 4. Piter

  9 lutego 2021 08:10

  Śmieszny człowiek. To przez

  Śmieszny człowiek. To przez tyle lat nie stać go było na kupno kamery za 300 złotych.  Śmiech na sali

 5. Bonito

  9 lutego 2021 08:28

  I o swoich interesach

  I o swoich interesach Piotrowski mówi na sesji? Jest radnym po to, by załatwiać problemy ludzi a nie swoje. 

 6. Kierowca

  9 lutego 2021 08:32

  Zastanów taksówkarze ,

  Zastanów taksówkarze , bohaterzy za 4.50 , za leniwi żeby wbić wsteczny i wycofać auto to na policję dzwonią bo człowiek na 10 minut do sklepu przyjechał , tamten zakaz postoju jest bezsensowny !!!

  • Popieram

   9 lutego 2021 08:47

   Tez widziałem jak auta

   Tez widziałem jak auta przepychają bo szkoda im złotówki, na wszystkich dzwonia, a oni się wożą jakby byli nie wiem kim. Cwaniaczki za grosz. Jeżdżą bez pasów, ciagle telefon przy uchu a na innych donosza.

   • Dzolo

    9 lutego 2021 11:18

    Jak byś znał(a) prawo to byś

    Jak byś znał(a) prawo to byś wiedział(a) że taksówkarz nie mają obowiązku używania pasów.

 7. Śmieszne

  9 lutego 2021 08:36

  To niech sobie tadny postawi

  To niech sobie radny postawi toitoi w bramie czy w podwórzyu na własny koszt. Miasto ma mu stawiać za pieniądze publiczne na prywatnej nieruchomości? Ten gość dobrze się czuje? A może miasto mi za miejskie pieniądze łazienkę wyremontuje?

  • Lol

   9 lutego 2021 08:42

   Popieram niech postawi za

   Popieram niech postawi za swoje!!!!

   • lo

    9 lutego 2021 11:33

    To na uj jest straż miejska?

    To na uj jest straż miejska? Możemy szczać gdzie popadnie? Jeśli tak – robię to od dziś.

   • Zosia

    9 lutego 2021 18:04

    Taaaaaaaaaak za swojej!! Albo

    Taaaaaaaaaak za swojej!! Albo niech powiesi rękawice bokserskie w bramie !!!

 8. Leszek

  9 lutego 2021 09:10

  Pan Piotrowski jako jeden z

  Pan Piotrowski jako jeden z nielicznych radnych potrafii powiedziec prawde pociagajacym za sznurki wiec teraz mamy skrojony dla opozycji taki o to artykulik.koniec koncow wypadloby zrobic dworzec autobusowy dla ludzi a nei jak teraz dla szczurow szalete.wstyd dla wlodarzy ten dworzec jest dobra wizytowka

 9. Jan

  9 lutego 2021 09:19

  Panie radny masz pan straz

  Panie radny masz pan straz miejska ktora zarządzacie moze na sesji nie o prywatce tylko dyskutować o tym zeby straznicy robili wkoncu  patrole piesze!!!!! I problem z glowy będzie. 

 10. sąsiad

  9 lutego 2021 09:28

  A ja prosiłbym radnego, o nie

  A ja prosiłbym radnego, o nie wyprowadzanie szczekającego kundla na balkon.

  • Maria

   9 lutego 2021 09:38

   To idz i popros osobiście 

   To idz i popros osobiście 

  • Gociu

   10 lutego 2021 15:09

   Tylko że to nie u

   Tylko że to nie u Piotrowskiego w kamienicy na balkonie szczeka tylko w kamienicy obok

 11. Świeciak

  9 lutego 2021 09:36

  A co to nie można zamykanej

  A co to nie można zamykanej bramy zamontować w bramie?Cały świat tak robi żeby ustrzec się przed nieproszonymi gośćmi.jak to takie uciążliwe to zamiast angażować samorząd do prywaty trzeba samemu coś zrobić. 

 12. Ala123

  9 lutego 2021 09:41

  Moze teraz z budżetu maja

  Moze teraz z budżetu maja panu kamere zaloztc?? Albo brame nowa co??? 

 13. Mieszk

  9 lutego 2021 09:44

  To nie dworzec tylko

  To nie dworzec tylko pseudodworzec,do takiego stanu dopuscili włodarze tej opcji rządzący tu 30 lat.to samo kolej.Tak duże i bogate miasto bez kolei to wstyd. 

  • Świeciak

   9 lutego 2021 16:48

   Weź się walnij w głowę czemu

   Weź się walnij w głowę czemu rządzący miastem mają inwestować publiczne pieniądze w dworzec, który jest własnością prywatnej spółki???

   Czy ty w ogóle wiesz co piszesz???

   Może ty ze swojej kasy wyłożysz na taki prezent dla PKS.

   • lol

    10 lutego 2021 08:39

    to władze samorządowe nic w

    to władze samorządowe nic w tym mieście nie mogą?

  • PKS

   10 lutego 2021 14:25

   PKS nie chciał tego sprzedać

   PKS nie chciał tego sprzedać miastu bo woli sam na tym zarobić. Jeśli chodzi o kolej to też nie była własność miasta tylko PKP. Słuchajcie Dariusza W. to daleko na tym zajedziecie, na tej jednostronnej propagandzie. Wystarczy posłuchać sesji w Starostwie z 30 grudnia na ich stronie jak się gimnastykuje aby mu Budżetu radni nie zmienili a w Gminie to uważa że wszystko można. Populista….

 14. bolec

  9 lutego 2021 09:52

  zamiast robic stropy na zamku

  zamiast robic stropy na zamku krzyzackim to moze lepiej uprzatnac teren dworca i zrobic tam jakis wyglad.wkoncu autobusami do swiecia przyjezdzaja ludzie do pracy i do szkoly.to nie sa ludzie?

 15. Budowlaniec

  9 lutego 2021 10:05

  Nie mam  złudzeń, że Świecie

  Nie mam  złudzeń, że Świecie to miasto coraz bardziej ograniczonych ludzi. Kiedy wy wreszcie pojmiecie, że właścicielem dworaca i całego terenu jest PKS Bydgoszcz – prywatna firma w tej chwili. Miastu nic do tego. Równie dobrze możecie bogatemu Świeciu kazać odnowić kamienice w Chełmnie. Ma to taki sam sens.

  • Janusz

   9 lutego 2021 10:43

   Mam nadzieję że znasz się

   Mam nadzieję że znasz się trochę lepiej na budowaniu jak na przepisach. Miasto ma możliwości zmuszenia przedsiębiorcy do zadbania o swój obiekt. Że kładź te kafle i nie pisz bzdur.

   • Budowlaniec

    9 lutego 2021 10:51

    Gdyby obiekt zagrażał

    Gdyby obiekt zagrażał bezpieczeństwu, a tak nie jest. A to, że nie jest ładny w myśl przepisów nie ma znaczenia. Dlatego miasto nie może zrobić nic. 

    • jaskólka

     9 lutego 2021 14:26

     ty idz lepiej na gitarze

     ty idz lepiej na gitarze pograj a ne sie wypowiadasz o rzeczach o ktrych nie masz zielonego pojecia

  • 4 debil

   9 lutego 2021 16:27

   Na czele z toba..

   Na czele z toba..

  • Haha

   11 lutego 2021 05:31

   Fazik a ty nadal swoje maly

   Fazik a ty nadal swoje maly czlowieczku

 16. Andżej

  9 lutego 2021 11:32

  I taki śmieszny redaktorek

  I taki śmieszny redaktorek może się nabijać z przedsiębiorcy. A co! Gość ma problem z syfem, ale redaktorowi Bartnikowi się to uśmiecha. Zawsze może  w prywaciarza rzucić gów… tzn błotem bo on nie… oh wait on też jest prywaciarzem (ironia)

  • czytelniczka

   9 lutego 2021 11:46

   Ale to przecież Piotrowski

   Ale to przecież Piotrowski sam wywlukł tę sprawę na sesji. Gdyby nie to to pewnie nikt by o tym nie pisał. Nie było lepszej okazji żeby o tym powiedzieć burmistrzowi?? Cała gmina i wszyscy radni musieli słuchać, że śmierdzi u niego w bramie? To jest żenujące. Sesja to nie miejsce na załatwianie prywatnych interesów i spraw

 17. mati

  9 lutego 2021 11:36

  Śmieszne co? Gnoje złotówy

  Śmieszne co? Gnoje złotówy szczają w prywtnej bramie kamienicy od lat a Was to śmieszy? Po co Straś Mniejska? I po co ten zakaz? Szczajmy i srajmy gdziekolwiek? Żenada…

 18. Biegacz

  9 lutego 2021 11:48

  Ja nie widzę żeby tu ktoś się

  Ja nie widzę żeby tu ktoś się nabijał. W którym momencie??? Jest wywód Piotrowskiego na sesji i odpowiedź zastępcy burmistrza. 

 19. Olo

  9 lutego 2021 11:57

  Radni nie macie sie serio

  Radni nie macie sie serio czym zajmowac na sesji tylko taka sprawa!!??? A ze miasto nie odśnieżone itd… Moze wazniejsze sprawy a nie czyjes prywatne wywody!!!! Za tovpieniadze bierzecie troche wstyd powinno niektórym byc!!! 

 20. Tedy

  9 lutego 2021 12:25

  W czym problem??? Taksówkarze

  W czym problem??? Taksówkarze napewno sikają bo maja blisko , każdy ma potrzebę i zapewne w gacie nie robią. Dzialki obok PKS to tereny miejskie postawić toi toi i wydaje się że to powinno zalatwic problem.Komentarze nie na miejscu.Artykuł…

 21. krzak

  9 lutego 2021 12:53

  jak można pisać,że miasto nie

  jak można pisać,że miasto nie ma wpływu za dworce!Jak nie ma to tylko dlatego,ze nikomu się nie chce.W Łodzi,Bydgoszczu,w Gdańsku to skąd wzięły się wyremontowane piękne dworce?Zapytajcie tamtych władz miast czy nie mieli na to wpływu ze PKP chciały im wyremontować dworzec.Ludzie nie mają gdzie się ogrzać,po ludzku poczekać na autobus bo lepiej było kolejny market tam otworzyc chociaż na Kościuszki padła galeria.A co do toalet dla taksówkarzy to jest tu potencjał na biznes. a moze ktoś powie dlaczego te przy małym rynku są zawsze zamknięte?

  • Ktoś

   9 lutego 2021 19:04

   Porównujesz miasta

   Porównujesz miasta wojewódzkie do małego Świecia? Gratuluję wyobraźni… 

   • george

    10 lutego 2021 08:35

    porównuj się tylko z lepszymi

    porównuj się tylko z lepszymi to się rozwiniesz

  • PKS

   10 lutego 2021 14:35

   Trzeba wiedzieć o czym się

   Trzeba wiedzieć o czym się pisze. W tych dużych miastach typu Łódź, Bydgoszcz czy Gdańsk jest komunikacja miejska prowadzona przez miasto a u nas komunikację miejską prowadziło PKS Bydgoszcz. Dla Świecia posiadanie własnego taboru w postaci autokarów i całego zaplecza do jej obsługi fizycznie się nie opłaca i taka jest prawda. Za mało ludzi jeździ komunikacją ponieważ większość i tak jeżdzi samochodem. Dlatego np. Bydgoszcz czy Łódż budowała swój dworzec i należał on wyłącznie do nich. My nie uczrestniczyliśmy w jego budowie i cały koszt poniosła Bydgoszcz, która jest włąścicielem działki.

 22. Pies burek

  9 lutego 2021 13:48

  Boze, tak was czytam i

  Boze, tak was czytam i stwierdzam, ze w csw mieszkaja bardzo zli ludzie. 

  .

  • Xxx

   9 lutego 2021 13:56

   Pies Burek? To pewnie ty to

   Pies Burek? To pewnie ty to zrobiłeś 

   • Baranie

    9 lutego 2021 16:22

    Twoja stara 

    Twoja stara 

 23. Ja swieciak

  9 lutego 2021 13:56

  Ja bym  zainstalował kamerę 

  Ja bym  zainstalował kamerę  i by było wiadomo kto załatwia  się w bramie  sprawa rozwiązana 

 24. Daniel K.

  9 lutego 2021 14:15

  Panie Leszku w tube ich

  Panie Leszku w tube ich ładować

 25. kamil menadzer

  9 lutego 2021 14:34

  Ci taksowkarze musza ciagle

  Ci taksowkarze musza ciagle kupe robic w pracy non tom robia to na dworze. jeden ma nawet ksywke stolec

  • ?

   9 lutego 2021 16:11

   To BOB ten stolec?

   To BOB ten stolec?

   • !

    9 lutego 2021 21:04

    X D

    X D

  • .

   9 lutego 2021 21:06

   X D

   X D

 26. Zosia

  9 lutego 2021 18:14

  Na dworcu PKS jest piękna i

  Na dworcu PKS jest piękna i czystą biedronka, jak się wchodzi to miły zapach zabija!!!! Gdzie sanepid? Co do kupy w bramie Piotrowskiego to mówią że bokserzy po latach walki i treningu oraz obijania głowy tak jak diablo Włodarczyk siedzi w pudle a tam kible lśnią !!!

 27. Pomoc

  9 lutego 2021 18:55

  Jeżeli jest problem ze

  Jeżeli jest problem ze smrodem w bramie, to może pampersy, no tak ale gdzie je potem wyrzucić ??? Problem nie do rozwiązania i dlatego musi być omawiany na radzie miasta, to poważnie tak było czy to tylko żart!? Nie wierzę żeby tak dostojna rada miasta zajmowała się kupami w bramie !!!!! Co to jest mili państwo?

 28. Trzeci oficer

  9 lutego 2021 19:13

  Wszyscy już wiemy gdzie

  Wszyscy już wiemy gdzie załatwiają się taksówkarze a wie ktoś gdzie myją ręce?

  • Zosia

   9 lutego 2021 19:41

   W. Śniegu …

   W. Śniegu …

 29. Stefan

  9 lutego 2021 19:14

  Jeżeli ekstrementy, to

  Jeżeli ekstrementy, to wiadomo kto je po mieście roznosi-Zuzanna Lewicka-Burek. Należy wysłać mundurowych do Sulnówka i ją rozliczyć.

  • Zosia

   9 lutego 2021 19:45

   Pan chyba z kryminalnej albo

   Pan chyba z kryminalnej albo obyczajowymi , ma pan talent do rozwiązywania zawiłych i śmierdzących spraw !!!

  • jan

   9 lutego 2021 20:22

   Jesteś cymbałem

   Jesteś cymbałem

   • franciszek

    10 lutego 2021 21:59

    Lepiej być cymbałem niż

    Lepiej być cymbałem niż śmierdzącym prowokatorem jak Lewicka-Burek.

 30. Swiecianka

  9 lutego 2021 19:46

  temat na radzie może był i

  temat na radzie może był i poruszony ale na pewno nie zajęło to więcej czasu niż przeczytanie artykułu sięgającego dna w dodatku stronniczego. wstyd to takie coś napisac ośmieszyć i opublikować hahhahha

  • Zosia

   9 lutego 2021 19:56

   Ma pani rację ,śmierdząca

   Ma pani rację ,śmierdząca sprawa a trzymajmy się kupa , bo kupy nikt nie ruszy !!!

  • czytelniczka

   9 lutego 2021 20:48

   Halao, halo skoro pisanie o

   Halao, halo skoro pisanie o tym co działo się podczas sesji Rady Miejskiej jest dnem to jak nazwać wywody radnego Piotrowskiego, który podczas obrad gdzie omawia się ważne sprawy gminy zajmuje wszystkim czas smorodem w swoich kamienicach?? 

 31. S n i e g sypie

  9 lutego 2021 20:57

  Dziwi mnie podjęcie tematu

  Dziwi mnie podjęcie tematu przez Red bartnika i akceptacje naczelnego ! Śmiechu warte! Nie ma poważnych spraw np śnieg na ulicach i chodnikach i kto za to poniesie karę że jest taki bałagan ,jazda samochodem szpital do przechowa 1godz 30 min! To jest problem a nie kupy w bramie !!!!!!!!!!!!!!

 32. Dżejsika z Polnej

  9 lutego 2021 21:22

  Kto to widział żeby zimą

  Kto to widział żeby zimą sypał śnieg?? Skandal, to się nadaje do prasy, a nie tam jakieś relacje z sesji!! Kogo intersuje to o czym dyskutują radni

  • Zosia

   9 lutego 2021 21:43

   To już wiadomo kto sika w

   To już wiadomo kto sika w bramie to  Dzej  sika z Polnej

 33. diabeł

  9 lutego 2021 23:15

  nie wierze… jest radnym, a

  nie wierze… jest radnym, a nie wpadł na pomysł żeby zamonotować brame lub kamere hahah. Tyle lat narzekania żeby nie wpaśc na koncepcje bramy i dać lokatorom klucze. Jeszcze chciałby z publicznych pieniędzy zrobić tam toilet? hehe. Poza tam drodze taksiarze z korporacji zacznijcie uzywać kierunkowskazów kiedy włączacie się do ruchu, one są pod kierownicą. wystarczy pstryknąć w góre przy skręcie w prawo i w w dół przy skręcie w lewo. to naprawdę nic skompilkowanego. na pewno widzieliscie te wajchę

  • Gociu

   10 lutego 2021 15:18

   Brama jest i klucze lokatorzy

   Brama jest i klucze lokatorzy też maja

 34. jan

  10 lutego 2021 03:51

  Rozstrzelać wszystkich

  Rozstrzelać wszystkich podejszczanych,a Radnego na pomnik. To ten,który odkrył tajną szczujnie.

 35. ROPUCH

  10 lutego 2021 07:39

  Artykuł to ewidentne

  Artykuł to ewidentne zaproszenie dla inspektorów Sanepidu i Nadzoru Budowlanego. Utrzymanie nieruchomości we właściwym stanie sanitarnym, ochrona mieszkańców budynku przed działaniem osób postronnych. Pan Radny zasłynął z pewnych osobistych działań dla własnych potrzeb za czasów Pana Tadeusza Pogody. Wsdtyd Panie Piotrowski poczynienie przez Pana drobnych inwestycji we własnym budynku chce Pan zrzucić na miasto? To się nazywa wykorzystywanie stanowiska publicznego dla własnych potrzeb-tego robić nie wolno, nie licuje to z honorem Radnego i narusza etykę. Pana działania wobec mieszkańców Pana nieruchomości stanowią tajemnicę poliszynela w Świeciu. Niech Pan się zastanowi czy w kolejnych wyborach mieszkańcy nie zapomną Radnemu o jego prywacie jaką dla siebie załatwiał pełniąc tą funkcję.

  • obserwaror

   10 lutego 2021 09:49

   Jego elektorat łowiony jest

   Jego elektorat łowiony jest właśnie w bramach.

   • Dziwaczka

    10 lutego 2021 13:46

    Jestem ciekawa kto głosował

    Jestem ciekawa kto głosował na tego ….boksera

    • Gociu

     10 lutego 2021 15:16

     Każdy głosuje na kogo chce..

     Każdy głosuje na kogo chce.. A hobby pasja wykonywane przez Piotrowskiego o niema z tym nic wspólnego. 

 36. Fan disco

  10 lutego 2021 10:52

  Piotorski to chytrus jakich

  Piotorski to chytrus jakich mało. Najlepiej wszystko mu daj , wielki kamienicznik a nie ma pare stówek na lampe i kamerę

  • Gociu

   10 lutego 2021 15:22

   Chitrus bo nie Rozdaje

   Chitrus bo nie Rozdaje pieniedzy które ma na ulicy innym..? Każdy ma to czego się dorobił A zazdosnikom i przeciwnikom jego osoby widocznie gol skacze .. Niech każdy spojrzy na siebie.. czy jest tak idealny żeby krytykować innych 

   • Felek

    10 lutego 2021 16:32

    Jedna mądra wypowiedź !!!!

    Jedna mądra wypowiedź !!!!

 37. BOB stolec

  10 lutego 2021 15:25

  Ja nie wale!

  Ja nie wale!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama