Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Studniówka I LO w Świeciu w hotelu Vistula [zdjęcia]

Styczeń już tradycyjnie jest miesiącem balów maturalnych. Dla młodych ludzi to czas rozrywki przed czekającymi ich intensywnymi przygotowaniami do egzaminu dojrzałości.

Udostępnij
dsc00517xx

W ubiegły piątek na studniówce w hotelu Vistula bawili się tegoroczni maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu.

Tego samego dnia bale maturalne mieli również uczniowie Zespołu Szkół Menedżerskich w Świeciu i Zespołu Szkół w Nowem. Wkrótce fotorelacje z obydwu imprez.

Ale na tym nie koniec.

Reklama
Reklama

W sobotę odbędzie się bal Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu.

Tydzień temu natomiast poloneza zatańczyli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu (patrz fotorelacja poniżej).

Zobaczcie poniżej galerię zdjęć ze studniówki I LO w Świeciu.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama