Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Szkolenie z Szymonem Osowskim, czyli co samorządowiec wiedzieć powinien

W przyszły wtorek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu odbędzie się spotkanie z prawnikiem Szymonem Osowskim, koordynatorem Akademii Samorządowej. Obowiązują zapisy.

Udostępnij
szymon-osowski

Szkolenie, które w ramach akcji Masz Głos Fundacji im. Stefana Batorego, poprowadzi Szymon Osowski przewidziano dla: urzędników, radnych, sołtysów i innych osób zainteresowanych życiem publicznym. Spotkanie ma być poświęcone ustawom samorządowym, jawności i dostępie do informacji. W drugiej części swojej wizyty w Świeciu prawnik spotka się z mieszkańcami. 

Niestety ze względu na pandemię ilość osób, które będą mogły uczestniczyć w debacie na temat obecnej sytuacji w kraju jest ograniczona.

Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w letniej czytelni MBP w Świeciu 25 sierpnia o godz. 18.. Rezerwację miejsca należy potwierdzić linkiem: https://www.facebook.com/events/1578346282346456/. Należy zabrać ze sobą maseczkę.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama