Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Tą drogą nie wjedziecie do Osia. Wytyczono objazdy przez Tleń i Miedzno [mapka]

Przez prawie cztery dni przejazd kolejowy w Osiu będzie zamknięty. Będą utrudnienia.

Udostępnij
przejazd

REKLAMA

Trzeba będzie nadłożyć sporo drogi, aby dostać się do Osia, albo przejechać przez nie do innej miejscowości.

Utrudnienia mają związek z naprawą nawierzchni przejazdu linii kolejowej nr 215 krzyżującego się z drogą powiatową Osie-Drzycim.

Jak informuje wykonawca, Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe, prace mają się rozpocząć we wtorek 5 października o godz. 8.00 i potrwają do piątku 8 października do godz. 18.00. W tym czasie przejazd będzie całkowicie zamknięty dla samochodów.
REKLAMA

Zmiana w organizacji ruchu będzie najbardziej uciążliwa dla kierowców jadących do Osia od strony Drzycimia i trasą Świecie-Laskowice. Będą musieli nadłożyć sporo drogi, żeby skorzystać z objazdów przez Jastrzębie, Lniano, Brzemiona i Tleń lub przez Brzeziny i Miedzno, w zależności od tonażu pojazdów.

Schmet objazdu - zobacz.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (2)

 1. Taxidriver

  3 października 2021 13:01

  Dobrze że robi to

  Dobrze że robi to profesjonalna firma a nie pseudofachowcy z ZYGMUNTRail sp.zo.o., bo utrudnienia trwały by do świąt Wielkiejnocy

 2. Czytelnik

  5 października 2021 16:03

  I od dzisiaj ciężarówki przez

  I od dzisiaj ciężarówki przez Miedzno jeżdżą tak przestrzegają przepisów. Na pewno mają więcej niż 3.5 tony. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama