Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Tak było na Summer Hot Disco! [zdjęcia]

W piątkowy wieczór na scenie świeckiego amfiteatru wystąpili Roksana Węgiel, Sławomir, Ronnie Ferrari i Boys.

Udostępnij
boys

REKLAMA

W sumie przez imprezę przewinęło się około 1000 osób publiczności. Dlaczego „przewinęło”? Bo frekwencja była różna na poszczególnych wykonawcach. Na Roksanę Węgiel przyszło dużo nastolatków, z których część poszła po koncercie swojej ulubienicy, bo pozostali wykonawcy ich nie interesowali. Inni „darowali sobie” Roksanę i przyszli na Sławomira czy zespół Boys.

Druga edycja Summer Hot Disco w Świeciu różniła się zdecydowanie od ubiegłorocznej. Wpływ na to miały obostrzenia sanitarne związane z koronawirusem.
REKLAMA

Ograniczono liczbę miejsc na widowni. Przy wejściu do amfiteatru dezynfekowano ręce, a na jego terenie trzeba było nosić maseczki lub przyłbice ochronne. Nie można też było przemieszczać się między strefami dla siedzących i stojących, nawet jeśli kogoś poniosły popowe i discopolowe rytmy płynące ze sceny.

Tradycyjnie publiczność przywitał pomysłodawca imprezy, burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Zdjęcia Marcin Saldat
REKLAMA

 

Więcej zdjęć na stronie Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu na Facebooku tutaj.

Udostępnij

Komentarze (16)

  1. 19

    29 sierpnia 2020 12:06

    Covidek górą tylko czekać na

    Covidek górą tylko czekać na efekty.

    • Do 19

      29 sierpnia 2020 12:11

      Walnij się w ten pusty łeb,

      Walnij się w ten pusty łeb, niedorobiencu

    • Maska Zorro

      29 sierpnia 2020 12:13

      Jak dzieci ruszą do szkół i

      Jak dzieci ruszą do szkół i przedszkoli to będziesz miał dopiero wiruska 🙂 Nie wiadomo czy tego, ale w sezonie jesiennym i tak coś wpadnie.

  2. Zosia Samosia

    29 sierpnia 2020 12:12

    Kiepsko było w tym roku. Nikt

    Kiepsko było w tym roku. Nikt nie liczył na show, ale wydaje mi się, że porażka. 

  3. Byłem widziałem

    29 sierpnia 2020 12:37

    Rewelacja, było pięknie,

    Rewelacja, było pięknie, brawo

  4. Lol :)

    29 sierpnia 2020 12:55

    Ciekawi mnie czy był tłum za

    Ciekawi mnie czy był tłum za płotem w tym roku?

    • Madzzzzia

      29 sierpnia 2020 17:00

      Nawet w krzakach ludzie

      Nawet w krzakach ludzie siedzieli, tyle osób było. Dodatkowo aktywne były łoże VIP na tarasach a na jednym nawet pojawiły się aranżacje świetlne w formie śnieżynek świątecznych wyświetlanych na suficie nad balkonem

  5. jaro

    29 sierpnia 2020 13:21

    Disco plebs 2020 !

    Disco plebs 2020 !

  6. Jasmina

    29 sierpnia 2020 13:31

    Najlepsza impreza Oksiru w

    Najlepsza impreza Oksiru w tym roku!! Boys wymiatał

  7. X

    29 sierpnia 2020 14:02

    Na FB OKSiR Świecie napisane

    Na FB OKSiR Świecie napisane było że impreza 19-21….po co 5 godzin?

  8. On

    29 sierpnia 2020 14:47

    Ludzie nie ma czegoś takiego

    Ludzie nie ma czegoś takiego jak covid 

    • @#!

      29 sierpnia 2020 15:34

      Zgadzam się i kiedy ten cyrk

      Zgadzam się i kiedy ten cyrk się skończy 

    • ona

      29 sierpnia 2020 19:09

      Oj żeby covidek ci do drzwi

      Oj żeby covidek ci do drzwi nie zapukał.Módl się..

  9. Serb

    29 sierpnia 2020 21:34

    Impreza fajna ale publika ze

    Impreza fajna ale publika ze świeciła to pegerusy nie umieją się bawić a lorza VIP to poraszka stali jak słupy tragedia i wstyd 

  10. Kaziu

    30 sierpnia 2020 20:45

    Strefa VIP to fakt porażka.

    Strefa VIP to fakt porażka. Ale słynne Ako tzn służba porządkowa zero wychowania, zero kultury nawet dzieciom odbierali frajde stania przy płotku ogrodzeniowym gdzie świetną zabawę mieli…. Ciekawe jak by się zachowali jak by do bójki doszło faktycznie, pewno Co drugi pełne portki by miał. No ale to wkoncu służba porządkowa więc sporo pracy po koncercie pewnie mieli…. 

    • Mareczek

      31 sierpnia 2020 10:52

      wszyscy zawsze się czepiają

      wszyscy zawsze się czepiają ochrony a oni tylko wykonują polecenia organizatora,czyli osoby która ich wynajęła. Skoro organizator nie chciał żeby dzieci staly przy płotkach to oni chodzili i zwracali uwagę. Każdy tylko mądry w internecie.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...