Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Tegoroczne walentynki na pewno zapamiętają na długo

W niedzielę policjanci zatrzymali na drogach powiatu świeckiego trzech pijanych kierowców. Oprócz utraty prawa jazdy, grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij
policja-21

REKLAMA

14 lutego o godz. 02.30 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że po ul. Wojska Polskiego w Świeciu porusza się nietrzeźwy kierowca.

- Na miejscu policjanci zastali świadka, który wskazał kierowcę opla będącego, jak mówił, pod wpływem alkoholu. Potwierdzenia potwierdziły się, 48-letni mieszkaniec powiatu świeckiego wydmuchał ponad 1,6 promila – informuje sierż. sztab. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Tego samego dnia o godz. 19.30 w Nowych Marzach (gmina Dragacz), patrol policji zauważył kierowcę mercedesa, który używa świateł przeciwmgłowych. Podczas legitymowania 37-letniego mieszkańca Bydgoszczy, wyczuli woń alkoholu. Okazało się, że miał w organizmie 0,7 promila. Poza tym nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Ostatni z nietrzeźwych kierowców został zatrzymany o godz. 20.30 w Lnianie. Patrol z posterunku w Osiu zatrzymał do kontroli kierowcę forda mondeo. Jak się okazało 35-letni mieszkaniec powiatu świeckiego miał 0,7 promila alkoholu.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (3)

 1. A w Angli

  15 lutego 2021 16:35

  0,7 jest dozwolone…

  0,7 jest dozwolone…

  • Ula

   15 lutego 2021 16:36

   Chyba u ciebie w psychiatryku

   Chyba u ciebie w psychiatryku

 2. Jan

  15 lutego 2021 16:59

  No  wtedy jeżdżą lewą stroną 

  No  wtedy jeżdżą lewą stroną 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama