Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Ten pożar kuchni mógł skończyć się znacznie gorzej

W minioną niedzielę wieczorem wybuchł pożar w mieszkaniu przy ul. Tczewskiej w Nowem.

Udostępnij
poza-nowe-kuch

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło w niedzielę o godz. 22.53. Chwilę potem na miejscu pojawili się strażacy z OSP w Nowem, którzy zastali płonącą szafkę kuchenną.

- Przyczyną pożaru była niewłaściwa eksploatacja kuchenki gazowej - mówi ogn. Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Na szczęście, udało się w porę zapobiec rozprzestenieniu się ognia na całe pomieszczenie. Straty oszacowano wstępnie na 2 tys. zł. Nikt nie ucierpiał.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama