Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Tragedia na jeziorze. W sobotę z wody wydobyto zwłoki mężczyzny

Strażacy z OSP w Nowem wydobyli w sobotę ciało wędkarza z Jeziora Czarownic.

Udostępnij
straz-ponton-woda-wodna-5

REKLAMA

Mężczyzna wybrał się powędkować nad Jeziorem Czarownic w Nowem. Ze wstępnych informacji wynika, że od piątku 3 września bliscy nie mieli z nim kontaktu i zaniepokojeni powiadomili policję. W sobotnie popołudnie na brzegu znaleziono wędki i rzeczy osobiste.

- Tuż po godz. 19.00 policja poprosiła nas o pomoc w poszukiwaniach. Do akcji skierowano Ochotniczą Straż Poożarną w Nowem. Wkrótce po wypłynięciu pontonem na jezioro, strażacy natrafili na ciało mężczyzny - relacjonuje mł. ogn. Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.
REKLAMA

Policja prowadzi dochodzenie. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do utonięcia. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zmarły to około 50-letni mieszkaniec gminy Osielsko pod Bydgoszczą.

Do tematu wrócimy.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (2)

 1. Kates

  5 września 2021 22:48

  Dziwne jezioro. Nie ma roku

  Dziwne jezioro. Nie ma roku żeby ktoś tam nie utonął

  • Anonim

   5 września 2021 22:54

   O tym jeziorze to nawet są

   O tym jeziorze to nawet są różne bajki-historie.Nie od dziś nazywa się jezioro Czarownic 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama