Tragedia w pierwszy dzień nowego roku. Mężczyzny nie udało się uratować

Zmarł mieszkaniec domu w Przysiersku (gmina Bukowiec), w którym wybuchł pożar.

19420625_s

REKLAMA


Pożar, o którym informowaliśmy wczoraj jeszcze w trakcie działań straży pożarnej, pojawił się w kotłowni domu przy ul. Księdza Stefana Wedrowskiego w Przysiersku (gmina Bukowiec).

Komenda powiatowa w Świeciu dostała zgłoszenie 1 stycznia o godz. 12.04. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży.

Pożar wybuchł w kotłowni domu. Prawdopodobnie zapalił się opał składowany obok pieca. Uszkodzeniu uległy ściany i strop.
REKLAMA

– Z kotłowni wyniesiono mężczyznę bez oznak życia. Strażacy rozpoczęli reanimację, a potem przekazali go ekipie pogotowia – relacjonuje ogniomistrz Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Mimo trwajacej godzinę reanimacji, 50-letniego mieszkańca Przysierska nie udało się uratować. Zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

Policja, pod nazdorem prokuratora, będzie wyjaśniała przyczyny tragedii przy ul. Wedrowskiego.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Święć się imię twoje jako w

Święć się imię twoje jako w niebie taki i na Ziemi .Niech mu ziemia lekką będzie . Straszna tragedia , Bóg z wami .

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors