Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Tragiczny wypadek. Jedna osoba zabita, sześć rannych

Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 240 w Błądzimiu (gm. Lniano). Wśród poszkodowanych jest troje dzieci.

Udostępnij
wypadek-noc-1

Aktualizacja.

Do wypadku doszło około godz. 22.00 na trasie wojewódzkiej nr 240 ze Świecia do Tucholi. Jak wstępnie ustaliła policja, kierująca oplem zafira, jadąca trasą z Lniana do Pruszcza, wjeżdżając na drogę nr 240, wymusiła pierwszeństwo. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącą hondą, którą podróżowały dwie osoby, kobieta i mężczyzna

Mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się uratować 45-letniej kobiety, mieszkanki powiatu świeckiego, prowadzącej opla. Oprócz niej w samochodzie znajdowali się także mężczyzna oraz troje dzieci. Najmłodsze z nich miało 4 lata.

- Policja pod nadzorem prokuratora nadal bada okoliczności tego tragicznego zdarzenia - mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu.

Przez kilka godzin trasa Świecie-Tuchola była całkowicie zablokowana. Ostatni zastęp straży dotarł do jednostki o godz. 3.14.

a.bartniak@extraswiecie.pl

 

Udostępnij

Komentarze (41)

 1. Michał800

  13 czerwca 2022 13:20

  Czy wiadomo co z rannymi?

  Czy wiadomo co z rannymi? Jaki jest ich stan?

 2. Janas

  13 czerwca 2022 14:00

  Skąd oni byli

  Skąd oni byli

 3. Ccc

  13 czerwca 2022 16:32

  100zł za nie zatrzymanie się

  100zł za nie zatrzymanie się na „stopie” albo najlepiej pouczenie. Oto efekty. 

 4. ooooo

  13 czerwca 2022 16:43

  skoro wymusila i nie zyje to

  skoro wymusila i nie zyje to piekna selekcja naturalna. az stoje teraz i bije brawa. ratownicy mogli jej jeszcze kopa zasadzic na koniec bo szkoda tylko reszty z tych dwoch samochodow ale dojda jakos do siebie.a tempa babe niech pieklo pochlonie bo moglem byc to rownie ja na miejscu hondy ze swoja rodzinom !!!!!!!!!!!!!

  • Tak

   13 czerwca 2022 17:26

   Słoma właśnie wyszła z Twoich

   Słoma właśnie wyszła z Twoich butów…

  • Trochę szacunku

   13 czerwca 2022 17:36

   Nie wiem kim była ta kobieta,

   Nie wiem kim była ta kobieta, ale z artykułu dowiedziałam się, że miała dzieci i męża. Mimo tego, co się stało, oni zasługują na spokój, a takie treści na pewno nie wpłyną pozytywnie na ich aktualną sytuację. Postawmy się czasem na miejscu innych, a jedyne co ludzie potrafią to skrytykować i wyzwać innych, nie znając żadnych szczegółów. Pamiętajmy, że wszystkie komentarze prędzej czy później odczyta zrozpaczona rodzina. Nic w internecie nie ginie. Warto czasami zostawić niektóre komentarze dla siebie, nawet jeżeli ktoś popełnił błąd, bo nie ma ludzi nieomylnych.

   • Czytelniczka

    13 czerwca 2022 18:52

    Zgadzam się w 100% procentach

    Zgadzam się w 100% procentach. Nikt nie jest nieomylny. Nie ma kierowców idealnych.. Każdy choćby raz zrobił jakieś wykroczenia… Podejrzewam że nie tylko raz…  Nie ma co gdybać.. Napewno nie zrobiła tego specjalnie narażając życie swoje i swoich dzieci. Moz e jechała pierwszy raz ta droga.. Było ciemno.. Nie wiem. Nie mi to oceniać… Jej to życia i tak nie wróci….Sama mam córke 4 letnia i nie wyobrażam sobie nawet co by było gdyby mnie zabrakło. To jest katastrofa jakaś! Kondolencje dla rodziny (*)

    • Proza życia

     13 czerwca 2022 19:29

     No cóż, gdyby cię zabrakło…

     No cóż, gdyby cię zabrakło…  świat by się nie skończy, a życie toczyłoby się dalej.

  • Masakra...

   13 czerwca 2022 17:42

   Jak można takie farmazony

   Jak można takie farmazony wypisywać w obliczu tragedii, fakt wymusiła… popełniła fatalny błąd może nie widziała, jest coś takiego jak martwy punkt, dzieci straciły matkę, a ciebie to bawi… Przykre ile jadu jest w ludziach takich jak ty… Nie znam tej kobiety też jestem kierowcą i nie raz ktoś mi wymusił, nie oceniam a zapobiegam, teraz czasu nie da się cofnąć 

   • Ccc

    13 czerwca 2022 19:52

    Tam nie ma martwych punktów,

    Tam nie ma martwych punktów, widoczność jest dobra. Po prostu prawdopodobnie nie zatrzymała się na stopie.

  • Anoni

   13 czerwca 2022 19:03

   Każdy popełnia błędy, nawet

   Każdy popełnia błędy, nawet na drodze, ale widzę że kogoś to bawi że zginęła matka która miała dzieci jeszcze niektóre były małe bo najmłodsze dziecko ma 4 latka, a piekło niech ciebie pochłonie za tą znieczulice, 

   • Nat allla

    13 czerwca 2022 23:05

    Nikomu nawet najgorszemu

    Nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłabym tego co osoba powyżej pisze. Każdy z nas popełnia błędy, a tu ginie matka gdzie nie chciałaby zginąć ma dla kogo żyć. Sama jestem kierowcą i nie wyobrażam sobie takiej tragedii w mojej rodzinie. Ból wielki ból, chwyta za serce. Bardzo mi przykro 🙁

   • Nat allla

    13 czerwca 2022 23:06

    Nikomu nawet najgorszemu

    Nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłabym tego co osoba powyżej pisze. Każdy z nas popełnia błędy, a tu ginie matka gdzie nie chciałaby zginąć ma dla kogo żyć. Sama jestem kierowcą i nie wyobrażam sobie takiej tragedii w mojej rodzinie. Ból wielki ból, chwyta za serce. Bardzo mi przykro 🙁

   • Kierowca

    15 czerwca 2022 05:46

    Kierując pojazdem nie można

    Kierując pojazdem nie można popełniać takich wykroczeń , lepiej rozejrzeć się dwa razy itp . Można uśmiercić całą rodzinę popełniając nieodwracalny błąd .

  • Maria

   13 czerwca 2022 20:45

   Tak po ortografii, jak

   Tak po ortografii, jak również treści, sądzę, żeś tępy facet (a może tempy po twojemu) i powinieneś się dużo nauczyć. Przykro mi, że tacy jak ty są na tym świecie, wśród nas. Ta kobieta nie żyje, zostały jej dzieci. Nie potrafisz niczego zrozumieć.

  • Ano

   13 czerwca 2022 22:51

   Oooooo nieznam cie człowieku

   Oooooo nieznam cie człowieku ale nie zastanowiłeś się nad tym że to ta kobieta nie musiała wymusić pierwszeństwa, a może ten kierowca co jechał drugą drogą mógł tak zapierdzieleać autem że mogła go nie zauważyć, najlepiej winę zwalic teraz na kobietę której już niema, człowieku zastanów się co piszesz, najlepiej teraz zwalić całą winę na nią i ją zhejtowć, człowieku ona osierociła  8 dzieci zamiast tak głupio pisać zastanów się co piszesz, bo to może nie jest jej wina bo nikt z nas nie był świadkiem zdażenia, 

   • Ccc

    13 czerwca 2022 23:39

    Ano,przeczytaj artykuł

    Ano,przeczytaj artykuł jeszcze raz ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane kto ma winę a kto jechał prawidłowo. Widoczność w tym miejscu jest dobra. Kobieta mogła źle ocenić prędkość nadjeżdżającej Hondy lub po prostu nie zauważyła/ zlekceważyła znak „stop”.

    • Ddd

     14 czerwca 2022 17:57

     a kto już zdecydował o winie,

     a kto już zdecydował o winie, policja

  • Grant

   13 czerwca 2022 23:22

   Ty się człowieku lecz

   Ty się człowieku lecz psychiatrycznie. 

  • Mobo

   13 czerwca 2022 23:50

   A moze zaslabla, a moze

   A moze zaslabla, a moze hamulec wysiadl, a moze opona strzelila, a moze sprezyna pekla. Zasadzic to powinni tobie tepaku

  • Muran

   14 czerwca 2022 09:01

   Zajebac to powinno ciebie

   Zajebac to powinno ciebie zaraz po urodzeniu

  • Agusia

   14 czerwca 2022 09:44

   Do. Ooooo Sam jesteś tempy

   Do. Ooooo Sam jesteś tempy czubie, za Twoją wredność pierwszy trafisz do piekła. 

  • M.D

   14 czerwca 2022 12:14

   Kopa to tobie kuźwa zasadzić

   Kopa to tobie kuźwa zasadzić,za komentowanie łajz…..!

  • Anonim

   15 czerwca 2022 12:48

   Zamknij pizde

   Zamknij pizde

 5. Mala

  13 czerwca 2022 17:05

  Ludzie to moja rodzina i bez

  Ludzie to moja rodzina i bez zbędnych komentarzy trochę szacunku….

 6. Rudy hydraulik

  13 czerwca 2022 18:35

  Dlaczego moj komentarz został

  Dlaczego moj komentarz został usunięty ? Karma wraca . patusy 

  • Natalia

   13 czerwca 2022 21:16

   Palus to masz na drugie ,

   Palus to masz na drugie , rudy bezczelny hydrauliku

  • Do rudego

   13 czerwca 2022 22:55

   Bardzo dobrze, że został

   Bardzo dobrze, że został usunięty. Trzeba zachowywać się należycie do danej sytuacji. Jeżeli ktoś nie ma nic mądrego do przekazania to niech się nie wypowiada. Wydarzyła się tragedia, w obliczu której każdy powinien uszanować spokój rodziny. 

 7. Przy

  13 czerwca 2022 18:52

  Przy tak tragicznych

  Przy tak tragicznych wypadkach powinna być zablokowana możliwość komentarzy, zbyt dużo mamy wysilających się w komentarzach idiotów!

  • Prawda

   14 czerwca 2022 18:05

   Popieram. Buractwo się samo

   Popieram. Buractwo się samo rozrasta-Piotr

 8. Gość1212

  13 czerwca 2022 19:44

  Ludzie darujcie sobie te

  Ludzie darujcie sobie te komentarze. Jest taka pora roku, że wszystko zarośnietę a szczególnie pobocza, takie krzaki że kompletnie nic nie widać czy w dzień czy w nocy!! W takich warunkach nie ciężko o wypadek! W obliczu tragedii wy piszecie takie słowa, jesteśmy ludźmi, ta kobieta była matką małych dzieci! Opanujcie się i trochę empatii, bo by oceniać to wszyscy są pierwsi! Nikt nie jest nieomylny! 

  • Ccc

   13 czerwca 2022 21:32

   Na tym skrzyżowaniu jest

   Na tym skrzyżowaniu jest wystarczająco dobra widoczność. Po prostu kierująca prawdopodobnie nie zatrzymała się na „stopie” .

   • xyz

    14 czerwca 2022 13:47

    Uczepiłeś się tego „stopu” a

    Uczepiłeś się tego „stopu” a chuja wiesz. Widoczność też nie jest tam najlepsza a wiem to doskonale bo regularnie tamtędy przejeżdżam. W artykule co prawda jest napisane że PRAWDOPODOBNĄ przyczyną wypadku było wymuszenie, ale ani Ty, ani Ja ani nikt inny nie był tam i nie może potwierdzić co tak naprawdę się wydarzyło. Stała się tragedia tak czy inaczej, bo prócz śmierci matki też dwójka jej dzieci walczy wciąż o życie w szpitalu, a reszta rozpacza po jej stracie. Więc darujmy sobie komentarze i dajmy najbliższym jej ludziom przeżyć tą tragedię w spokoju. 

 9. Wiola

  13 czerwca 2022 23:54

  Wracałam dziś z Bydgoszczy ta

  Wracałam dziś z Bydgoszczy ta trasą…stał tam mężczyzna. Elegancko ubrany,ale w zadumie…Czułam,że coś ram musiało się wydarzyć.  Kiedyś, nie znając tej trasy zdarzyło mi się późną nocą przeoczyć znak stopu.  Nie wiem jak to się stało… Nauczka na przyszłość…  wyrazy współczucia dla rodziny [*]

 10. Agnieszka Murawska

  14 czerwca 2022 09:08

  Do Pana Oooooo! Masz odwagę

  Do Pana Oooooo! Masz odwagę się przedstawic? Wtedy podyskutujemy tępy baranie! Ta kobieta byla najlepszą osobą pod słońcem! Ty idioto jej do pięt nie dorastasz!!! I mam nadzieję że to Ciebie piekło pochłonie jeszcze za życia

 11. Agusia

  14 czerwca 2022 09:48

  Do. Ooooo  Ciebie pierwszego

  Do. Ooooo  Ciebie pierwszego pochłonie piekło tempy czubie… Nie wiesz co rodzina przeżywa a tylko krytykować umiesz, zajmij się swoją dupą. 

 12. Rudy hydraulik

  14 czerwca 2022 09:54

  500 +

  500 +

  • No i ????!!!

   14 czerwca 2022 15:13

   I co, że 500+? Zazdrościsz w

   I co, że 500+? Zazdrościsz w obliczu takiej tragedii? Sumienia nie masz chłopie! 

  • Jebać geja

   15 czerwca 2022 05:48

   Rudy twoja stara brała na

   Rudy twoja stara brała na ciebie zasiłek wychowawczy 

 13. .

  14 czerwca 2022 21:52

  Niedawno, przy okazji  innego

  Niedawno, przy okazji  innego wypadku samochodowego prosiłam Extra Świecie o zablokowanie komentarzy….ponawiam prośbę…w takich sytuacjach najlepsza jest cisza…

 14. Rychu

  15 czerwca 2022 07:32

  UWAGA !!!!!!!!!!! Uważajcie

  UWAGA !!!!!!!!!!! Uważajcie wyjeżdżając z dróg podporządkowanych na trasę Świecie -Tuchola tam auta jeżdżą po 120- 160 – 1….na liczniku . Najwięcej w weekend i wieczorami !!!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama