Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Ujawnioną przez nas bulwersującą sprawą zainteresował się TVN Uwaga!

O matce z Gruczna, która zdaniem pracowników opieki społecznej, szkoły i policji nie powinna zajmować się czwórką swoich dzieci pisaliśmy na początku grudnia ubiegłego roku. Po naszej interwencji sprawę nagłośniła ogólnopolska stacja telewizyjna.

Udostępnij
dom-w-grucznie-2

REKLAMA

Gdy policja zabierała dzieci ze szkoły, żadne z czwórki rodzeństwa nie protestowało, nie pytało o mamę, nie mówiło, że chce do domu. Wręcz cieszyły się. Przerażone były dopiero następnego dnia, gdy dowiedziały się, że sąd każe im wracać do matki i jej konkubenta.

Kilka niezależnych instytucji i świadków alarmowało, że w rodzinie dzieją się rzeczy bardzo złe, odciskające piętno na psychice dzieci. Tymczasem sędzia stwierdził, że nie ma zagrożenia dla życia i zdrowia nieletnich, dlatego mogą wrócić do matki.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Stało się to już następnego dnia od zabrania ich do rodzin zastępczych. Na powrót do domu kategorycznie nie zgodziła się tylko 11-letnia córka. To właśnie ona miała usłyszeć od konkubenta matki, że jak chce jeść, to ma mu wylizać ch...a (patrz artykuły poniżej).

Teraz okazuje się, że kobieta prawdopodobnie znowu jest w ciąży. Tak przynajmniej powiedziała dziennikarzowi z programu Uwaga! emitowanego w TVN. Link do reportażu tutaj.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (39)

 1. ...

  9 stycznia 2020 21:44

  Oglądałam właśnie na TVN….

  Oglądałam właśnie na TVN…..masakra on tak samo jak  ona nic nie lepsza ..Patologia  szkoda tylko dzieci …pokazali ją  jak szła i od razu ją  poznałam po chodzie, ona jest ze  Świecia i redakcja zmieniła  ostatnio jej imię na Hiacynta a ma na imię też  na Hon….    🙂

 2. John

  9 stycznia 2020 22:25

  Dalej brońcie te sady

  Dalej brońcie te sady

 3. Powiacianka

  9 stycznia 2020 22:44

  Więcej socjali dla takich

  Więcej socjali dla takich patoli jak oni … a my ich utrzymujemy nie stety…Brak słów…szkoda dzieci bo to się jednak odbije na nich w przyszłości…trauma…A rodzice nie wiem czy tak ich wogole można nazwać …

 4. Socjal

  9 stycznia 2020 22:53

  TjKS- to jest ku***a skandal.

  TjKS- to jest ku***a skandal.

 5. Obserwator

  10 stycznia 2020 07:40

  W tej wiosce nie tylko on

  W tej wiosce nie tylko on niszczy swoje dzieci. Jest również jedna matka która ogranicza ojcu kontakty z ojcem. Policja przyjeżdża i odjeżdża a ojciec jak dziecka nie widzi tak nie widzi. Wioska patologicznych zachowań matke.

  • Ktoś

   10 stycznia 2020 15:21

   Bez sensu napisane to po

   Bez sensu napisane to po pierwsze, a po drugie te sprawy nie są w żaden sposób powiązane. To co się stało na tych blokach można nazwać patologią ale jeżeli chodzi o tą sprawę opisaną w tym komentarzu to nie można porównywać nawet do tamtej sytuacji, osoba która napisała komentarz to jest tępa jeżeli porównuje taką sytuację do tamtej. A tak poza tym bez sensu się wtrącać w nie swoje sprawy i opisywać tylko po tym co się widzi. ;))

 6. Dżejsika z Polnej

  10 stycznia 2020 10:58

  Nie martwcie się o tę kobietę

  Nie martwcie się o tę kobietę da sobie radę. Jak zabiorą jej te dzieci to zrobi sobie nowe. Jest młoda atrakcyjna może jeszcze z 5 urodzić. Amatorzy tego miodu na pewno się znajdą.

  • Tyyy

   10 stycznia 2020 11:33

   Bo jebn ….:) zrobić napewno

   Bo jebn ….:) zrobić napewno sobie zrobi  taki typ baby ..młoda może tak ale gdzie jej do atrakcyjności  ha ha ha Ciąg z Honoratą

   • Gość

    10 stycznia 2020 14:19

    Has dokładnie gdzie tu

    Has dokładnie gdzie tu atrakcyjność no chyba nie

 7. Luk

  10 stycznia 2020 11:42

  Więcej takich socjali dawać

  Więcej takich socjali dawać,zabrać te przywileje i zagnac do pracy. Może docenia jak maja dobrze,my na nich pracujemy zostając wcześnie do pracy i wracając popołudniu a nieroby robią co chca.

 8. Kasandra

  10 stycznia 2020 11:46

  To ciekawe kto wtedy będzie

  To ciekawe kto wtedy będzie rodził dzieci??? Pomyśl zanim coś napiszerz

  • Albin

   10 stycznia 2020 12:27

   Normalne kobiety będą rodzic

   Normalne kobiety będą rodzic i nie będzie patologicznych rodzin.

   • Kasandra

    11 stycznia 2020 13:31

    Tylko te bardzo wykrztałcone

    Tylko te bardzo wykrztałcone albo są bezpłodne albo za leniwe żyby wychować więcej jak jedno dziecko

 9. Dzesika

  10 stycznia 2020 12:22

  Gruczno to stan unyslu…

  Gruczno to stan unyslu…

 10. Gość

  10 stycznia 2020 12:57

  A z tego co się orjętuje w

  A z tego co się orjętuje w tym bloku jest więcej patologicznych rodzin a nagonka jest tylko na jedną ale mieszkają tam też pożądani ludzie i nie cały blok jest patologiczny

 11. n2019k

  10 stycznia 2020 15:41

  Tąkurwę to powinni chemicznie

  Tąkurwę to powinni chemicznie wykastrować bo zniej taka matka jak z koziej dupy trąba puszcza się się pierwszym lepszym na prawo i lewo szkoda tylko tych dzieciaków a sąd w święciu to jak widać patologia w największej postaci bo ich decyzji wynika że dzieciaki powinni przez okna powystakiwać żeby stwierdzić że coś jest nie tak

 12. Ida30

  10 stycznia 2020 16:11

  Redakcjo! Naglosnijcie

  Redakcjo! Naglosnijcie problem odnośnie sądu rodzinnego i sedzi Krutnik do TVN może oni na ich wpłyną. Ta kobieta robi co chce, znam inny przypadek że dała dziecko patologicznej matce. Gdzie mogła i chciała mieszkać z tatą. Odnośnie sprawy ręce opadają! Brawa dla opieki i szkoły, że walczą. Jak by stała się tragedia każdy by pytał, gdzie była opieka, szkoła itd

 13. Ja

  10 stycznia 2020 19:17

  Obserwatorzy nie mają swojego

  Obserwatorzy nie mają swojego życia albo im się bardzo nudzi . Jaki związek ma matka która ogranicza kontakty z tą sprawą. Widocznie ma powody .Może to wzór matki którą chce zapobiec tragedii. Rzeczywiście ktoś bardzo się uwziąl na ta matkę albo jest bardzo tępy. 

 14. Xx

  11 stycznia 2020 00:18

  Zna ktoś ją? To niech poda

  Zna ktoś ją? To niech poda jej imię i nazwisko

  • Ktoś

   11 stycznia 2020 13:54

   Może zna ?Ale nie bądź taki

   Może zna ?Ale nie bądź taki ciekawy Xx !!

 15. Zx

  11 stycznia 2020 00:55

  Powinni zabrać te dzieci z

  Powinni zabrać te dzieci z tej patologii!!HONORATA  W.  Narobiła Sobie dzieci z każdym innym a później wychować ich nie potrafi i nie szanuje 500 + rozdają a nawet nie wiedzą komu powinni te biedne dzieci zabrać. 

 16. Ojciec

  11 stycznia 2020 14:17

  Dziekuje osobie która

  Dziekuje osobie która zauważyła że staram się o kontakty z swoją córką Amelia. Szkoda tylko że jej matka uważa że prawo działa dział tylko w jej strone. Że nie szanuje postanowień Sądu który ustalił kontakty ojca z córką co drugi tydzień dla dobra dziecka. Także nie wiem jak można kogoś nazwać tępym skoro Sąd wydał taki wyrok A się jego nie uważa za poprawny.  Jeśli ktoś niema wiedzy na ten temat to lepiej niech się nie odzywa. Ojciec Ameli.

  • .

   11 stycznia 2020 14:26

    Corka Amelia z Gruczna?

    Corka Amelia z Gruczna?

   • Yeti

    11 stycznia 2020 19:46

    Znam tego ojca który jeździł

    Znam tego ojca który jeździł do Gruczna zachowywał się niepoprawnie jakby wyszedł że Szpitala Psychiatrycznego.Zal tego dziecka ,które było zawsze wystraszone nie raz  przez policję. Kilka razy na miesiąc ufundował dziecku taki stres.

  • Ktoś taki

   11 stycznia 2020 22:54

   A może po prostu jej mama

   A może po prostu jej mama robi to dla jej dobra? Jeżeli ojciec zachowuje się nieodpowiednio i funduje tylko swojej córce stres to nie ma się co dziwić, że mama tej małej próbuje ją od tego uchronić. Chociaż jakaś matka myśli racjonalnie. A jeżeli chodzi o świecki sąd to mamy przykład chociażby poprzez tą sytuację z bloków, że nie potrafi wydać poprawnych wyroków ;))

 17. GAP.

  11 stycznia 2020 20:33

  To nie Krutnik tylko ten

  To nie Krutnik tylko ten gupek Kowalik, tak doleruje. Jego baba to była nauczycielka Krutnikowej a ta to wogóle. Kowalik to gnój jakich mało, posuwał tą ździrę, on wogóle włazi na wszystko. Bo je Rogaczem, z porożem do nieba

 18. Widz

  12 stycznia 2020 00:40

  Nieźle…widać że ojciec

  Nieźle…widać że ojciec wykorzystał sytuację aby wszystkim którzy mieszkają w tej miejscowości zainteresowali się następną matką ,ktora moim zdaniem ma pewnie powody aby chronić swoje dziecko. Ojciec -rada dla Ciebie.Dziecko zawsze będzie pamiętać I kojarzyć Ciebie z policją. 

 19. Ojciec

  12 stycznia 2020 07:32

  Powody matki są takie abym

  Powody matki są takie abym nie widywal się z własną córką aby tylko mi dokuczyc. Niema nic wspólnego z dobrem dziecka. A zresztą jeśli ktoś myśli żeby celowo rozdzielić ojca od córki  to musi być naprawde tępym lub tępom. Zresztą co mi wiadomo to ona zmienia partnerów jak rękawiczki. I jeśli ktoś uważa ze to dobre środowisko dla małego dziecka to świadczy o jego ubogej itelegecji.

  • Obserwator

   12 stycznia 2020 10:47

   To teraz w końcu o co chodzi?

   To teraz w końcu o co chodzi? Chodzi o to, że matka ogranicza kontakty dziecka z ojcem czy to, że zmienia partnerów jak rękawiczki? Jeżeli ojciec sobie ułożył życie z inną kobietą to dlaczego matka tej młodej także nie może sobie ułożyć życia z kim chce? Człowieku zastanów się co Ty piszesz! Po tych komentarzach można wywnioskować że fundujesz dziecku stres wzywając policję to wiadomo, że córka nie będzie chciała mieć z Tobą żadnych kontaktów skoro robisz coś takiego tak naprawdę tylko żeby zrobić na złość jej mamie. Nie zależy Ci na dziecku tylko aby robić za każdym razem na złość jej mamie pojawiając się raz na kilka miesięcy. Brawo dla Ciebie, świetny tatuś ;))

   • Anonim

    15 stycznia 2020 21:30

    Bzdury piszesz. To u rodziny

    Bzdury piszesz. To u rodziny matki dziewczynki dziedziczne, ze  oicow  „wypisuja” z zycia dzieci. Tak juz maja,  z pokolenia na pokolenie.

    Malo tego, matka faktycznie lubi pic, ostatni partner odszedl od niej bo go bila, ni i zmieniac partnerow.Przyjezdzali do niej nawet panowie na jedna noc, a corka amelia szukala  w nocy pomocy u babci mieszkajacej  2 domy dalej.

 20. UBek Stary

  12 stycznia 2020 13:12

   Za publiczne kwestionowanie

   Za publiczne kwestionowanie wyroków i postanowień sądu urzędnik – ta nabotoksowana pani zwana „kierownik OPS-u” – powinna być przez burmistrza wywalona na zbity pysk. To co wolno szaremu człowiekowi, nie wolno urzędnikowi. Inaczej nigdy nie będzie sprawnego i silnego państwa. Bardzo dobrze, że Sąd w Świeciu nie odbiera matce dzieci na każde pierdnięcie pani pedagog ze szkoły czy też pracownika socjalnego. 

 21. Kwiat

  20 stycznia 2020 17:35

  Sąsiedzi są bardzo złośliwi

  Sąsiedzi są bardzo złośliwi do tego stopnia że wyłączają prąd z tej złości. Ojciec który niby ubolewa nad córką za każdym razem funduje jej stres.bo ma niewyparzona gębę  .

 22. Kwiat

  20 stycznia 2020 17:36

  Sąsiedzi są bardzo złośliwi

  Sąsiedzi są bardzo złośliwi do tego stopnia że wyłączają prąd z tej złości. Ojciec który niby ubolewa nad córką za każdym razem funduje jej stres.bo ma niewyparzona gębę  .

 23. Malutka

  21 stycznia 2020 08:15

  Sąsiedzi średni nawet prąd

  Sąsiedzi średni nawet prąd wyłączają .Tylko zależy na zemście. PUSTA SĄSIADKA. 

  • Malutka

   21 stycznia 2020 08:17

   Wredni sąsiedzi 

   Wredni sąsiedzi 

  • Malutka

   21 stycznia 2020 08:18

   Wredni sąsiedzi 

   Wredni sąsiedzi 

 24. jeomobork

  14 kwietnia 2020 20:14

  buy cbd oil online buy cbd
  buy cbd oil online buy cbd oil online cbd tinctures cbd tinctures https://cbdoilwalmart.com/ – buy cbd

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama