Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Uruchomiono nowy punkt wymazów do testu na koronawirusa

Od dzisiaj test na zakażenie SARS-cov2 można wykonać także w Pruszczu.

Udostępnij
wirus-korona_1

REKLAMA

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Świeciu udało się uruchomić kolejny punkt wymazowy w powiecie świeckim. 

Testy na SARS-cov2 można wykonywać od dzisiaj również w Pruszczu przy ul. Poniatowskiego 12 (przy starym GOSiR). Na wymazy można się zgłaszać w godz. 15.30-17.30 (od poniedziałku do piątku) i w soboty i niedziele w godz. 10.00-12.00, tel. 576 670 662, można dzwonić od 9.00 do 18.00.
REKLAMA

 Natomiast w Nowym Szpitalu w Świeciu badania są wykonywane od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-17.00, sobota-niedziela, godz. 7.00-12.00, tel. 512 084 873.

Warto pamiętać, że o wynik testu należy pytać lekarza rodzinnego (podstawowej opieki zdrowotnej). Wyniki dostępne są również na internetowym koncie pacjenta, które można założyć w serwisie pacjent.gov.pl.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (3)

 1. Gość

  11 listopada 2020 08:07

  gdyby przestali robić te

  gdyby przestali robić te pseudotesty to pseudopandemia by znikła,co za jełopy chodzą się  testować  testami ,które fałszują i nie nadają się do diagnostyki ,ludzie obódźcie się, piSS walczy z narodem ,nie z plandemią,właściciele tych pozamykanych firm już chyba przejrzeli na oczy o co w tym covidowym teatrze chodzi?napewno nie o nasze zdrowie!!!!

  • Ooooo

   11 listopada 2020 13:40

   Ile Ci placa za wystawianie

   Ile Ci placa za wystawianie takich komentarzy? Widze ze trolownia juz wszedzie dziala. Pozdrawiam i zdrowia zycze

 2. Widzę i obserwuję

  11 listopada 2020 12:22

  Lecąc na wczasy do Grecji

  Lecąc na wczasy do Grecji potrzebny był tylko kod q a wracając polski sanepid chciał wszystko. Numer lotu numer siedzenia w jakim celu itp… Statystyki musza sie zgadzać. A tak wogule to podczas lata wszędzie był zakaz czerwona strefa do innych krajów tylko NIE do Grecji. Polityka i tyle. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

- Kiedy przyjeżdżam na grób babci, łzy same płyną mi do oczu, kiedy widzę tragiczny stan cmentarza, na którym jest pochowana – mówi Brygida...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Wiadomości

Ta inwestycja nie ma szczęścia do wykonawców. Najpierw był kłopot z jego wyłonieniem. Gdy w końcu znalazł się kolejny, okazało się, że nie jest...

Reklama