Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Uwaga! Przygotujcie się na utrudnienia w komunikacji miejskiej

Gmina zapowiada od poniedziałku 18 stycznia zmiany w komunikacji miejskiej.

Udostępnij
nowa-komunikacja-8

REKLAMA
Budujemy kolejny blok na osiedlu Nowe Marianki w Świeciu. ZOBACZ FILM. Wizualizacje mieszkań i dodatkowe informacje na Otworzy się w nowym okniewww.apartado.plMa to związek z przebudową znajdującego się nad drogą powiatową wiaduktu w Kozłowie w związku z budową trasy ekspresowej S5, o czym już informowaliśmy. Wytyczono objazd przez Sulnówko (można też pojechać ul. Tucholską przez osiedle Miasteczko i zaporę w Kozłowie, ale nie dotyczy to ciężarówek).

Piesi będą mogli korzystać z przejścia pod wiaduktem. Utrudnienia potrwają do końca marca.

Gmina informuje, że przystanki Kozłowo i Kozłowo I zostają wyłączone z rozkładu jazdy na czas realizacji inwestycji. Tymczasowy przystanek autobusowy zostanie zlokalizowany przed wiaduktem (na wysokości ul. Kamiennej w Kozłowie).

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Reklama