Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

W jaki sposób mężczyzna, który popełnił samobójstwo, uciekł z terenu szpitala?

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu zaprzecza, jakoby 49-latek, który targnął się na swoje życie, był pacjentem placówki.

Udostępnij
izba-przyjec-3

REKLAMA

W poniedziałek pisaliśmy o poszukiwaniach prowadzonych 9 maja po południu przez policjantów i strażaków. Zostali powiadomieni, że z terenu szpitala zbiegł i oddalił się w niewiadomym kierunku 49-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego. Po trwających ponad godzinę poszukiwaniach znaleziono mężczyznę martwego.

- Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – mówi sierż. sztab. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Wszystko wskazuje więc na to, że 49-latek popełnił samobójstwo. Dyrekcja uściśla, że nie był jeszcze pacjentem szpitala.

Reklama
Reklama

- Przyjechał transportem medycznym z innej placówki. Oczekiwał dopiero w kolejce na przyjęcie do szpitala – informuje Dariusz Rutkowski, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu.
REKLAMA

To wtedy doszło do ucieczki. Policja została powiadomiona o godz. 17.00. Policjanci i strażacy przeszukiwali teren szpitala i okolice. Zwłoki znaleziono o godz. 18.20, ale w pobliżu lecznicy, jak informuje dyrekcja, a nie na jej terenie.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Reklama
Reklama

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Rozwiń swoje pasje! Wybierz swój kierunek! Szkoła Muzyczna w Chełmnie zaprasza!
Zapisz się na rok szkolny 2020/2021 - tutaj


REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (7)

 1. Yes,...

  12 maja 2020 19:41

  Tosz nie był pacjentem

  Tosz nie był pacjentem jeszcze a robicie z tego taki chaos jakby z samego oddziału uciekł co jest nie możliwe zwłaszcza teraz …

  • No

   13 maja 2020 00:56

   Ciekawe czemu nikt nie

   Ciekawe czemu nikt nie wspomina o facecie co przygniotl kobietę do ściany właśnie w zakładzie psychiatrycznym. Facet około albo przeszło 150kg . 

 2. Jo

  13 maja 2020 06:57

  Potknął się, czy inna

  Potknął się, czy inna przyczyną zgniotu?

 3. Wiel

  13 maja 2020 10:20

  Facet pobił brutalnie

  Facet pobił brutalnie pielęgniarkę w szpitalu ale tu już  oświadczenia nie będzie , taka to bezpieczna praca , Tylko pensje personelu mają spaść.

  • Ona

   13 maja 2020 12:01

   Slyszalam o tym masakra 

   Slyszalam o tym masakra 

 4. Pani

  16 maja 2020 20:43

  Chciałabym wiedzieć w jaki

  Chciałabym wiedzieć w jaki sposób popełnił samobójstwo.

 5. Aa jak

  5 sierpnia 2020 17:08

  Aa jaak

  Aa jaak

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama