Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

W mieszkaniu miał "sklepik" z dopalaczami i narkotykami. I wszystko mu zabrali

Kontrola patrolu policji może skończyć się dla mieszkańca Świecia długą odsiadką.

Udostępnij
narkotyki_1

W poniedziałek policjanci skontrolowali 19-letniego świecianina. Znaleźli przy nim 1 g marihuany.

- Więcej odkryto w jego mieszkaniu: 39 g amfetaminy, 16 g dopalaczy, 8 g marihuany i 2 tabletki ecstasy – wymienia sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Mieszkańcowi Świecia grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (25)

  1. Plokulatol

    27 lipca 2021 21:18

    Łoj biedaczek…

    Łoj biedaczek…

  2. Porucznik Borewicz

    27 lipca 2021 21:36

    Do paki z narkusami. Jeszcze

    Do paki z narkusami. Jeszcze niech ten kaszojad w pudle na swoje utrzymanie zarabia! 

  3. Ktoś

    27 lipca 2021 22:21

    Niech wyłapią wszystkich tych

    Niech wyłapią wszystkich tych co dają nieletnim.To jest masakra, aby cierpiały rodziny , przez takich sklepikarzy. ( Dzieci się uzależniają). Jakie kobiety wychowały takich patologicznych młodzieńców? Gdzie rodziny tych co sprzedają? Dlaczego na to pozwalały.?Bo zapewne wiedziały.? 

    • slawek.csw

      27 lipca 2021 22:32

      A gdzie rodziny tych co

      A gdzie rodziny tych co kupowali? 

    • Ona

      27 lipca 2021 22:42

      Ty widzisz co piszesz, jeden

      Ty widzisz co piszesz, jeden z drugim powie ze idzie pograć a robi co innego. Ogarnij się i 3x przeczytaj to co napiszesz za nim udostępnisz

      • Niki

        27 lipca 2021 23:01

        Idzie pograć a upija

        Idzie pograć a upija nastolatkę do lat 15 na kwietnikach.To ty się ogarnij i przywiaz go do kosiarki w ogrodzie.Taka kanalie wychowałaś pewnie sama nie jesteś lepsza!Tylko powiedz od którego roku życia dajesz dupy na prawo i lewo?

      • .

        28 lipca 2021 15:30

        To się weź za odpowiednie

        To się weź za odpowiednie wychowanie dzieciaka a nie komentowanie 

  4. Juli

    27 lipca 2021 22:35

    Jednej szmaty społecznej

    Jednej szmaty społecznej mniej w mieście.

  5. Ktoś

    27 lipca 2021 22:44

    No rodziny borykają się z

    No rodziny borykają się z problemem, obserwują, leczą uzależniania dziecka,sami cierpią,a taki sklepikarz tylko liczy zysk, a przecież cała rodzina cierpi bo , ktoś kiedyś dawał za darmo, bo ktoś kiedyś udawał przyjaciela,i obiecywał,że fajnie spróbować białe czy zielone.

    Niektóre kobiety wiedzą ,że ich dziecko sprzedaje to czy owo, ale nic z tym nie robią, tylko jeszcze dumne, że jej młodzieniec niszczy inna rodzine

    • .,

      28 lipca 2021 15:31

      Haha ale logika 

      Haha ale logika 

      Każdy ma swój rozum i wie co bierze

  6. Anonim

    28 lipca 2021 05:08

    I co z tego??? Co kolejny

    I co z tego??? Co kolejny psełdo sukces świeckiej policji??? Zatrzymywać kogoś co posiada troszkę towaru??? Tymczasem na świecie dzieję się zbrodnia szczypawkowa a wy się cieszycie bo jebli małolata z towarem?? Ha ha ha półgłówki w tych komentarzach ,,ojejku uzależnione rodziny leczą uzależnienia,,, ha ha wszystko dla ludzi trzeba znać tylko umiar a jak się umiaru nie ma to DO MONARU!!!!!

    • Kwas

      28 lipca 2021 07:37

      Jesteś idiotą ale czy każdy

      Jesteś idiotą ale czy każdy musi o tym odrazy wiedzieć? Ukryć mordę w kiblu ciciu bo sam ci włożę łeb w gówno.

      • Anonim

        28 lipca 2021 07:51

        To chodź włóż cioto

        To chodź włóż cioto

  7. Anonim

    28 lipca 2021 05:13

    A wy wszystkie matki polki

    A wy wszystkie matki polki szukacie winy uzależnień własnych dzieci w dilerach?? ,,Ojej to dilera wina nie moja,, właśnie że ku..wa twoja wina!! 

    • Aaa

      28 lipca 2021 10:07

      Narkotyki zakazane prawnie

      Narkotyki zakazane prawnie

      Wara od młodzieży i dzieci( umysł młodzieży to nie rozum dorosłego)

      Kara kara kara !!!

      Patologia musi być zniszczona, młody człowiek powinien się uczyć, zakładać rodzinę, być szczęśliwym , szukać pasji, przyjaciół, uczyć się życia w zróżnicowanym społeczeństwie

      A nie korzystać z usług patologicznych pomysłów

      Pomyśl człowieku !!! CZY  zdeformowania społeczne chronić ,czy niszczyć!!!!!

      • Anonim

        28 lipca 2021 10:19

        Oczywiście masz rację ale

        Oczywiście masz rację ale każdy swój rozum ma i powinien być nauczony odpowiedzialności za samego siebie co to daje że zamkną dilera jesli osoba która kupuje pójdzie do innego??? Jesli nawet wszystkich zamkneli by to itak dzieciaki będą ćpać choć by tabletki akodin albo klej.. KTO SZUKA WRAŻEŃ ZAWSZE JE ZNAJDZIE TAK BYŁO JEST I BĘDZIE. A LEPRZA AMFA LUB ZIOŁO NIŻ ALKOHOL BO ALKOHOL BARDZIEJ UZALEŻNIA I JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNY A JEST LEGALNY

      • slawek.csw

        28 lipca 2021 18:06

        Niech ćpają, niech zdechną!

        Niech ćpają, niech zdechną!

  8. Chełmno

    28 lipca 2021 11:44

    Jakieś nierówne te sztuki 0

    Jakieś nierówne te sztuki 0,80 hahaha

    Jednak Chełmno uczciwe 

    • Anonim