Reklama
Reklama
Reklama

W mieszkaniu miaƂ "sklepik" z dopalaczami i narkotykami. I wszystko mu zabrali

Kontrola patrolu policji moĆŒe skoƄczyć się dla mieszkaƄca Úwiecia dƂugą odsiadką.

narkotyki_1
Reklama

W poniedziaƂek policjanci skontrolowali 19-letniego ƛwiecianina. ZnaleĆșli przy nim 1 g marihuany.

- Więcej odkryto w jego mieszkaniu: 39 g amfetaminy, 16 g dopalaczy, 8 g marihuany i 2 tabletki ecstasy – wymienia sierĆŒ. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Úwieciu.

MieszkaƄcowi ƚwiecia grozi do 10 lat pozbawienia wolnoƛci.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors