Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W stawie pływały rozkładające się zwłoki

Do makabrycznego odkrycia doszło 2 grudnia po południu w Wiągu (gmina Świecie).

Udostępnij
tasma

REKLAMA

Około godz. 14.30 powiadomiono policję o zwłokach pływających przy brzegu stawu, znajdującego się między polami około 700 m od drogi między Wiągiem a Czaplami.

Policja wezwała do pomocy strażaków, którzy przy pomocy bosaka wydobyli ciało na brzeg.  

- Zwłoki były w stanie znacznego rozkładu. Na podstawie oględzin, m.in. ubioru, można jednak przypuszczać, ze to mężczyzna – relacjonuje aspirant Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.
REKLAMAREKLAMA

- Na razie nie wiadomo, kim był denat – informuje sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

To drugie tego rodzaju, makabryczne odkrycie w powiecie świeckim w ciągu ostatniego tygodnia. Przypomnijmy. 24 listopad wędkarz zobaczył zwłoki mężczyzny dryfujące we Wiśle na wysokości Wielkiego Stwolna (gmina Dragacz). Ciało było w stanie głębokiego rozkładu. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok i badań DNA, aby dokonać identyfikacji.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA
Budujemy kolejny blok na osiedlu Nowe Marianki w Świeciu. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Wizualizacje mieszkań i dodatkowe informacje na www.apartado.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Reklama