Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W Sulnowie po żniwach nadszedł czas na rekreację i zabawę [zdjęcia]

Sobotnie sołeckie święto plonów w Sulnowie tradycyjnie rozpoczęła msza święta w świetlicy wiejskiej.

Udostępnij
dsc_6652

Po mszy w miejscowym centrum rekreacyjno-sportowym rozegrano turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej. Trwały też zabawy z animatorami dla dzieci, był pokaz grupy Street Workout ze Świecia, a na koniec zabawa z tańcami.

- W tym roku trochę odeszliśmy od starej formuły świętowania zakończenia żniw - tłumaczy Jerzy Kołakowski, sołtys Sulnowa. - Postawiliśmy na sport i rekreację. Gdy patrzę na rozbawioną młodzież, dzieciaki i ich rodziców, myślę że był to bardzo dobry pomysł.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieJubiler Corleone

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama