Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W Świeciu wystąpi kabaret Neo-Nówka!

Ze skeczów tego kabaretu od lat śmieje się do łez cała Polska. W czerwcu Neo-Nówka wystąpi w amfiteatrze w Świeciu. Warto już teraz kupić bilety, a potem... świetnie się bawić.

Udostępnij
image0

Zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego pt. "Tradycje Polskie"!

Podobno "Tradycja w narodzie rzecz święta" - czy aby na pewno? Jak wyglądają polskie tradycje widziane oczami kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne - czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie.

"Tradycje Polskie" to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!


Kabaret Neo-Nówka, sobota 24 czerwca, godz. 20.00, amfiteatr w Świeciu. Bilety kupisz tutaj.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama