Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W Świeciu zaśpiewa Anita Lipnicka. Artystka wystąpi na zaproszenie firmy Mondi

Mondi Świecie S.A. przygotowało nie lada gratkę dla mieszkańców z okazji Święta Papieru.

Udostępnij
769123-anita-lipnicka-instagram-wiek-wszystko-co-chcecie-wiedziec-o-slynnej-artystce

Niemal co roku Mondi Świecie S.A. organizuje w ramach obchodów Święta Papieru koncert otwarty dla wszystkich mieszkańców. Tak będzie i w tym roku.

Tym razem będziemy bawić się (bezpłatnie) podczas występu Anity Lipnickiej. Koncert odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godz. 21.00 na placu przy zamku w Świeciu.

Anity Lipnickiej nie trzeba chyba nikomu bliżej przedstawiać. Zyskała sławę jako wokalistka zespołu Varius Manx, z którym nagrała płyty "Emu" (1994) i "Elf" (1995).

Potem kontynuowała z powodzeniem karierę solową. Jej album "Wszystko się może zdarzyć" otrzymał status platynowej płyty i to aż trzykrotnie. Zdobyła też pięć nominacji do nagrody muzycznej Fryderyk. Promujące go piosenki "I wszystko się może zdarzyć" oraz "Piękna i rycerz" stały się przebojami.

W latach 2002-2008 Anita Lipnicka współpracowała z brytyjskim muzykiem Johnem Porterem, by potem ponownie poświęcić się głównie pracy solowej. W styczniu 2020 r. rozpoczęła trasę koncertową "Intymnie". Z powodu komplikacji związanych z pademią koronawirusa trasa, z przerwami, trwała aż do lutego 2022 r.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama