Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W tym lokalu najchętniej zamawiacie jedzenie na wynos! Jest pyszna nagroda!

Branża gastronomiczna przeżywa trudny okres z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem. Portal Extra Świecie wspólnie ze swoimi Czytelnikami postanowił pomóc - choćby w niewielkim stopniu - lokalnym barom, pizzeriom i restauracjom.

Udostępnij
jedz

 REKLAMA

Przeprowadziliśmy plebiscyt na lokal z powiatu świeckiego, w którym można zjeść najsmaczniejszy posiłek serwowany na wynos lub z dowozem. Spośród tych, które były najczęściej wymieniane na naszej stronie na Facebooku i dostały najwięcej „lajków” od Czytelników, utworzyliśmy listę w formie sondy.

Nagrodą dla lokalu, który zdobył najwięcej głosów w ankiecie jest bezpłatna, miesięczna reklama na portalu Extra Świecie (odwiedza nas codziennie kilkanaście tysięcy użytkowników!).
REKLAMA

Wśród osób, które wzięły udział w zabawie – bez względu na to, jaki lokal wskazały lub polubiły – wylosowaliśmy nagrodę w postaci pysznego obiadu dla maksymalnie pięciu osób. Danie będzie oczywiście pochodziło od zwycięzcy plebiscytu, a fundatorem będzie portal Extra Świecie.

Najwięcej głosów spośród ścisłej czołówki zdobył Yakuza Sushi Bar przy ul. Wojska Polskiego 77c w Świeciu. Natomiast smaczną nagrodę otrzymuje pani Ola Thiede. Gratulujemy! Wkrótce zaprezentujemy zwycięski lokal w Extra Świecie.
REKLAMA

Poniżej pełne wyniki głosowania:
1. Yakuza Sushi Bar - 100 głosów
2. Guccio Duży Rynek - 48
3. Le Fontane - 41
4. Mchicken - 34
5. Guccio Kościuszki - 31
6. Stare Miasto - 24

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA
Mieszkania na sprzedaż na nowym osiedlu w Świeciu. Zapraszamy na wirtualny spacer po jednym z nich. Więcej wizualizacji i dodatkowe informacje na www.apartado.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama