Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Widzisz problem? Zgłoś to na stronie Urzędu Miejskiego w Świeciu

Nowa strona internetowa Urzędu Miejskiego w Świeciu jest otwarta na sugestie i problemy mieszkańców. Jedną z funkcji, do której korzystania zachęcamy, jest "Zgłoś usterkę" - mówi Leszek Żurek, sekretarz gminy Świecie.

Udostępnij
um

REKLAMA

Oprócz informacji o tym, co dzieje się w gminie, każdy mieszkaniec może również zgłosić swoje uwagi i spostrzeżenia: awarię, akt wandalizmu, dziurę w jezdni czy chodniku i szereg innych spraw, które wymagają interwencji odpowiednich wydziałów Urzędu Miejskiego w Świeciu.

Reklama
Reklama

Wystarczy wejść na www.swiecie.eu i kliknąć na zakładkę Zgłoś usterkę po prawej stronie.

Dbanie o otoczenie jest naszą wspólną sprawą. Możesz wpierać nasze działania zgłaszając nieprawidłowości, które zauważysz na terenie gminy – czytamy w formularzu, który otworzy się po kliknięciu.
REKLAMA


Wysłanie zgłoszenia jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kategorię i opisać szczegóły. Można również dodać zdjęcia, które pomogą w identyfikacji problemu.

Reklama
Reklama

Na koniec klikamy w "wyślij zgłoszenie". Zostanie ono przekierowane do odpowiedniego podmiotu odpowiedzialnego.

redakcja@extraswiecie.pl

źródło: swiecie.eu
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (11)

  1. Ccc

    2 listopada 2021 12:51

    Oczywiście, żadnej odpowiedzi

    Oczywiście, żadnej odpowiedzi na e-maila a minęły już 3 miesiące. Totalny zlew, ściema i tyle. 

    • dokładnie

      2 listopada 2021 18:56

      Ja zgłaszałem w pierwszy

      Ja zgłaszałem w pierwszy dzień tej imprezy urzędu i do dziś brak reakcji.

      Tylko takie pucu pucu w urzędzie!

  2. Kiedys bylo inaczej

    2 listopada 2021 13:30

    Oczywiscie, ze sciema, oni

    Oczywiscie, ze sciema, oni mieli problem ze spisem mieszkancow, wystarczy przejechac przez miasto, wszedzie syf

  3. Śmieszne

    2 listopada 2021 14:25

    W urzędzie niedouki nie

    W urzędzie niedouki nie potrafią prawidłowo wystawić zaświadczenia o dochodach, a będą rozwiązywać zgłoszenia mieszkańców.

    • Obserwator

      2 listopada 2021 18:53

      Faktycznie nie potrafią

      Faktycznie nie potrafią

  4. Mieszkaniec

    2 listopada 2021 17:26

    A kiedy opublikujecie listę

    A kiedy opublikujecie listę gdzie będą nasadzenia roślin? To był apel Burmistrza bodajże w maju do mieszkancow. Lista miała być gotowa we wrześniu. Wiem, że kilka osób zgłosiło propozycje na adres mailowy a odpowiedzi nie ma. 

  5. Ja.

    2 listopada 2021 18:58

    Koło  mojego bloku na

    Koło  mojego bloku na parkingu przy małym  Polo Markiecie i targowiska między śmietnikami w tym brudzie śpi  bezdomny pod gołym  niebem. To że  ułożył  sobie takie życie  jakie ma to nie znaczy  żeby  tam spał. Gdzie są  służby  odpwiedzialne za tych ludzi. Przecież  idzie zima. Proszę  pomóżcie  jemu. 

    • Zarażony wszawicą łonową

      2 listopada 2021 20:06

      Odpierdol się ode mnie śpię

      Odpierdol się ode mnie śpię gdzie chcę i pije denaturat za swoje !

  6. Jagoda

    2 listopada 2021 19:56

    Pisałam tam w sprawie braku

    Pisałam tam w sprawie braku ławek dla  starszych ludzi z którymi rozmawiałam że by się przydały ! Więc chodzi o boisko plac zabaw na Okrężnej . Na boisku jest osiem ławek na których nikt nie siedzi , więc proszę przenieść chociaż dwie i ustawić je przy chodniku żeby idący emeryci mogli odpocząć !! Ławki zostały zdemontowane w czasie przebudowy !! Projekt do bani !!!

    • Kinga Kinga

      2 listopada 2021 20:03

      Zgadzam się żeby usiąść

      Zgadzam się żeby usiąść trzeba wejść za siatkę na boisko lub do dzieci  na plac zabaw .Stare ławki stały przy alejce chodnikowej , teraz jakiś mądrala wymyślił żeby je zabrać .

  7. Problem

    3 listopada 2021 12:05

    Największy pracodawca w

    Największy pracodawca w regionie nie wygrał plebiscytu na najlepszego pracodawcę