Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wielka wyprzedaż mebli w salonie KLOSE. Rabaty nawet do 50 procent

klose-2

Szukasz solidnych mebli w dobrej cenie? Zapraszamy na zimowe wyprzedaże mebli KLOSE w dniach od 1 do 13 lutego. Czyścimy magazyny, ostatni raz oferujemy tak dużo za tak niewiele! Stoły i krzesła z rabatami do 50%!                      

  • Kiermasz mebli KLOSE w Nowem przy ulicy Fabrycznej 5
  • czynny od poniedziałku do soboty
  • specjalne ceny tylko do 13 lutego      

Meble KLOSE to najlepsze meble dla Ciebie i twojej rodziny.      

Grupa KLOSE jest producentem wysokiej jakości kolekcji mebli z litego drewna, w trzech zakładach o ponad stuletniej historii. Najlepsze tradycje polskiego meblarstwa, wrażliwość na potrzeby użytkowników i rygorystyczne egzekwowanie zasady wysokiej jakości, to kapitał, dzięki któremu Grupa KLOSE, od początku swojego istnienia, buduje swój niepowtarzalny wizerunek.

Dzięki niezwykłej elastyczności produkcji meble KLOSE tworzone są pod konkretne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj „serią” jest pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.

Najcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein naturalnych. Wie o tym firma KLOSE, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego pochodnych. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych surowców sprawia, że meble KLOSE będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.

Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce. To wyjątkowe miejsca, które inspirują. W każdym z nich znajdą Państwo mnóstwo życiowych pomysłów – oryginalnych aranżacji i ciekawych rozwiązań, umożliwiających urządzenie całego domu: od jadalni przez salon i gabinet, aż po sypialnię.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama