Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Wypadek na torach. Pociąg towarowy zderzył się z krową

Do dość niecodziennego wypadku doszło w niedzielne popołudnie w Jeżewie.

Udostępnij
stacja-dabrowy

REKLAMA


W niedzielę o godz. 16.22 strażacy dostali wezwanie do wypadku w pobliżu przejazdu kolejowego przy stacji Dąbrowy w Jeżewie. Pociąg towarowy jadący z Gdyni w kierunku Bydgoszczy zderzył się z krową. Zwierzę pasło się na pobliskiej łące. Zerwało się z łańcucha i weszło na tory.

Reklama
Reklama

- Krowa nie przeżyła uderzenia pociągu. Nikomu z obsługi pociągu nic się nie stało - informuje bryg. Paweł Puchowski, rzecznik komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Przez około godzinę tor, na którym doszło do wypadku, był zablokowany. Straty oszacowano wstępnie na 10 tys. zł.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (16)

  1. Xxx

    22 sierpnia 2021 20:55

    Kto pisze takie bzdury??? 

    Kto pisze takie bzdury??? 

    • Anonim

      22 sierpnia 2021 21:07

      A napiszesz co sie nie zgadza

      A napiszesz co sie nie zgadza czy to już wszystko co miałes do napisania 🙂

  2. Xxx

    22 sierpnia 2021 22:21

    Proszę autora tego artykułu o

    Proszę autora tego artykułu o zapoznanie się z definicją stacji kolejowej. Dąbrowy to żadna stacja tylko przystanek osobowy.   

    • SN61

      23 sierpnia 2021 00:27

      Dokładnie. Dąbrowy to

      Dokładnie. Dąbrowy to przystanek osobowy!

      • Marek 63

        23 sierpnia 2021 05:02

        Krowie chyba wszystko jedno

        Krowie chyba wszystko jedno chociaż, może wolałaby paść na stacji

  3. Pytanie

    23 sierpnia 2021 09:05

    Czy maszynista i krowa byli

    Czy maszynista i krowa byli trzeźwi?

  4. Emeryt

    23 sierpnia 2021 10:24

    Czy straty 10000 zł obejmują

    Czy straty 10000 zł obejmują wartość zwierzęcia?

  5. Anonim

    23 sierpnia 2021 11:01

    „Zwierzę pasło się na

    „Zwierzę pasło się na pobliskiej łące.”
    jak przeczytałam to zdanie … to zastanowiłam się jakim cudem pociąg jechał po łące

    • O rany

      23 sierpnia 2021 11:13

      A ty potrafisz czytać?

      A ty potrafisz czytać? Napisane jest : „Zwierzę pasło się na pobliskiej łące. Zerwało się z łańcucha i weszło na tory.” Skończyłeś coś poza trzema klasami?

  6. On

    23 sierpnia 2021 11:29

    Może krowa nie chciała być

    Może krowa nie chciała być już dojona jak my wszyscy przez państwo i popełniła samobójstwo?

  7. ***** PO

    23 sierpnia 2021 12:37

    To było samobójstwo.

    To było samobójstwo.

  8. Agata

    23 sierpnia 2021 18:52

    Nie chciała trafić do ubojni.

    Nie chciała trafić do ubojni. Z dwojga złego lepiej tak zakończyć życie niż w cierpieniach jakie zgotuje jej człowiek.

  9. Nie wierzę

    23 sierpnia 2021 22:45

    A to w unijnych czasach krowy

    A to w unijnych czasach krowy mogą się pasać na łąkach? To dlaczego ja wokół siebie żadnego takiego zwierzęcia nie widzę? A wiem, że są ale w oborach, cały rok. Ach, przecież to jasne, brak dopłat i wypasanie się nie opłaca… No tak, co czuje zwierzę nie jest przecież ważne. A tek krówki po prostu szkoda.

  10. LOL

    23 sierpnia 2021 23:15

    To wina Kaczyńskiego!

    To wina Kaczyńskiego!

  11. Radosław

    25 sierpnia 2021 01:18

    Ciekawe czyje straty zostały

    Ciekawe czyje straty zostały liczone napewno kolei bo lokomotywa uszkodzona !!!! A o stracie krowy to już nikt nie wspomni . Najlepiej jeszcze skarżyć rolnika o odszkodowanie bo najłatwiej będzie kasę sciagnac

  12. Radosław

    25 sierpnia 2021 01:30

    Panie Andrzeju P.  Jeżeli

    Panie Andrzeju P.  Jeżeli publikuje Pan informacje na portalach to wypadało by zaprezentować wyższy poziom w przekazaniu informacji  na temat zdarzenia.  Opis zdarzenia przedstawia wypowiec trzy letniego dziecka.