Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wypadek w okolicach Tlenia. Kierowca nie mógł wyjść z samochodu. Trafił do szpitala [nowe informacje]

Przez około godzinę ruch na trasie Tleń-Tuchola, z powodu wypadku, odbywał się wahadłowo.

Udostępnij
255039456_1078813006230817_2368263543030809229_n

REKLAMA

Aktualizacja wcześniejszej informacji

Do wypadku doszło w niedzielę niedaleko Tlenia (gmina Osie), na trasie w kierunku Tucholi (w początkowym komunikacie, tuż po zdarzeniu, straż informowała, że miał miejsce w Łążku).

Na łuku drogi, na odcinku między Tleniem a Trzebcinami, 37-letni kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad samochodem. Auto dachowało na poboczu. Straż pożarna dostała wezwanie o godz. 17.48. Na miejsce skierowano zastępy OSP z Osia i Łążka oraz z komendy powiatowej w Świeciu.
REKLAMA

- Szybko pojawiła się też karetka pogotowia - mówi asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu. - Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, kierowca nie był zakleszczony w aucie, ale nie mógł wyjść o własnych siłach z przewróconego pojazdu. Pomogli mu w tym strażacy. Nic nie wskazuje na to, aby był pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna, skarżący się na ból głowy, został zabrany do szpitala. Ruch przez około godzinę odbywał się wahadłowo, do czasu zakończeniu czynności przez policję. Straty oszacowano wstępnie na 6 tys. zł.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama