Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Wyrzucił z mieszkania telewizor na chodnik. Awantura w kamienicy [zdjęcia]

Dwaj mężczyźni tak się pokłócili, że jeden z nich wyrzucił przez okno telewizor. Na szczęście, nie spadł na głowę nikomu przechodzącemu na dole.

Udostępnij
5

REKLAMA

W środę tuż przed godz. 18.30 straż pożarna została wezwana przez policję do pomocy przy otwarciu mieszkania. Na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej w Nowem, doszło do kłótni między dwoma mężczyznami. W jej trakcie przez okno wyleciał telewizor. Prosto na chodnik. Całe szczęście, że nikt akurat tamtędy nie przechodził, bo gdyby spadł na przechodnia, skutki mogłyby być opłakane.

Reklama
Reklama

Jeden z lokatorów mieszkania groził, że popełni samobójstwo. Na wszelki wypadek ściagnieto ze straży w Świeciu skokochron nadmuchiwany powietrzem.
REKLAMA


- Policja uznała, że lepiej będzie wejść do mieszkania przez okno niż wyważać drzwi. Zrezygnowano z przystawienia drabiny, bo istniała obawa, że desperat ją odepchnie razem z wchodzącym po niej funkcjonariuszem. Użyto więc podnośnika z koszem, podstawionego przez OSP z Nowego. Dzięki temu policjanci weszli do środka i obezwładnili awanturującego się mężczyznę - relacjonuje asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Jak wynika z naszych informacji, drugi z mężczyzn został prawdopodobnie pobity. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia.
REKLAMA

Reklama
Reklama

- Sprawdziliśmy czy w mieszkaniu nie odkręcono kurków z gazem, ale wszystko było w porządku. Strażacy zakończyli akcję kilka minut po godz. 19.00. Dalsze działania prowadziła policja - wyjaśnia Marcin Klemański.

Jak informuje policja, awanturujący się mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Reklama
Reklama

Do tematu wrócimy.

Reklama
Reklama

zdjęcia: Jan Plit, OSP Nowe

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
50 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co to się dzieje u nas w

Co to się dzieje u nas w miasteczku

A ja telewizor chciałem kupić

A ja telewizor chciałem kupić a tu patrz przez okna wyrzucają co za diabeł 

Takie rzeczy to tylko w Nowem

Takie rzeczy to tylko w Nowem XD idiotów jak widać nie brakuje

Reklama

Piszcie w nagłówku że to

Piszcie w nagłówku że to chodzi o Nowe żeby ludzie niepotrzebnie nie wchodzili. 

Nareszcie dobra decyzja.

Nareszcie dobra decyzja. Miejsce tv jest na śmietniku.

W głowach im sie  pojebało

W głowach im sie  pojebało zamiast alko mleka im dać 

Reklama

Dajcie spokój. 

Dajcie spokój. 

Facet oglądał Wiadomości na jedynce i nie wytrzymał. 

KaczaTV zbiera żniwa. To

KaczaTV zbiera żniwa. To powinno być w modzie. 

Egzorcystę trzeba było wezwać

Egzorcystę trzeba było wezwać, a nie policji i straży głowę zawracać.

Reklama

Godzina wskazuje ,że było

Godzina wskazuje ,że było akurat po panoramie. A już myślałem,że przegapiłem mecz narodowych kopaczy. Hehe

Ile kosztowała całą ta akcja

Ile kosztowała całą ta akcja , policja , pogotowie, straż  ze Świecia? Teraz prosze podliczyć i obciążyć tych krewkich panów. Może na przyszłość co niektórym odechce sie kozaczyć.

To były ćwiczenia ,swoją

To były ćwiczenia ,swoją drogą policjanci powinni być szkoleni z wchodzenia po słupie światła latarki 😀

Reklama

No alkohol ludziom w głowach

No alkohol ludziom w głowach miesza jak się dzieją takie zeczy że telewizory leca to policja urząd Miasta tego towarzysza powinni skierować na przymusowe leczenie. Zagraża życiu jak wypieprzy kolejnym razem coś przez okno na przechodnia. W całym mieście pełno stojących pijaków żaden nie jest wysłany do pracy tylko mury obstawiają i robia piękna reklamę miastu. Czy nie można ich posłać wszystkich na leczenie!!!! 

A abonament RTV płacił ten

A abonament RTV płacił ten gościu?

Ah Nowe… kraina tanim winem

Ah Nowe… kraina tanim winem i ostrym seksem płynąca.

Pewnie oglądali tvn .

Pewnie oglądali tvn .

Uwaga clickbait! Informacja z

Uwaga clickbait! Informacja z Nowego a nie ze Świecia!

Może warto iść zapytać czy ma

Może warto iść zapytać czy ma coś do wyrzucenia jeszcze , jeżeli tak to warto odebrać zanim wyląduje na chodniku 

Nowe jedna wielka meta, gdzie

Nowe jedna wielka meta, gdzie prawie wszyscy są na bani,cwięccco tu się dziwić.

Znowu niepotrzebne info z

Znowu niepotrzebne info z Nowego. Coraz gorszą jakość artykułów. Jeszcze chwila i nazwę będziecie musieli zmienić na extrapowiatświecki. 

Jak extraświecie to poprosimy o informacje ze Świecia i tyle w temacie 

Narkotyki i Alko sieja

Narkotyki i Alko sieja spustoszenie w Naszej miejscowosci widac przykre to wszystko co sie dzieje u nas 

I huj bombki strzelił

I huj bombki strzelił nowiusieńka plazma poszłą się j……bać

Podobno o 19.30 wyrzucił tv

Podobno o 19.30 wyrzucił tv bo Holecką zobaczył !

Prawda jest taka, że w Nowem

Prawda jest taka, że w Nowem bezpieczeństwo jest zerowe, gdzie by się nie obejrzeć chwieje się ktoś pijany albo naćpany, w niektórych stałych lokalizacjach, aż strach przejść. Podejrzewam też, że gdyby gdzieś w mieście postawić patrol drogówki z alkomatem, to poleciałoby praw jazdy, że ho ho. Najgorsze jest to, że nikt nic z tym nie robi.

Możecie dawać informacje w

Możecie dawać informacje w nagłówku że to informacja z Nowego? Inne portale nie mają z tym problemu a tutaj to chyba tylko o wejścia chodzi niezależnie od informacji jakie podajecie.

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Biznes

W tym roku przypada już osiemnasta edycja Festiwalu Smaku w Grucznie koło Świecia. Organizator podał datę festiwalu i cennik stoisk dla wystawców.

Wiadomości

- Po ponad pół godziny czekania pojechałem z dzieckiem do Chełmna - mówi Czytelnik. - Panie w rejestracji nie potrafiły powiedzieć, dlaczego lekarz, który...

Biznes

Gmina wyłoniła w przetargu firmę, która dokończy budynek z przeznaczeniem na cele gastronomiczne i administracyjne w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno.

Wiadomości

Uroczysta zbiórka związana z powiatowymi obchodami Święta Policji odbyła się w sali kinowej Centrum Kultury w Świeciu. Uroczystość była okazją do wręczenia policjantom awansów...

Wiadomości

Policjanci z komendy w Świeciu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz na nagraniu z monitoringu.

Wiadomości

Skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni wykazał się 44-latek, który pomimo opuszczonych zapór oraz czerwonego sygnału nadawanego przez sygnalizator, wszedł na przejazd kolejowy i przeszedł...

Reklama
Reklama

Wiadomości

Jak wypadły matury w powiecie świeckim? Z egzaminem najlepiej poradzili sobie abiturienci I LO w Świeciu. Jak co roku, najwięcej maturzystów poległo na matematyce....

Wiadomości

Na odcinku drogi wojewódzkiej na trasie Świecie-Tuchola pojawiła się masa wybrzuszeń. Może nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie fakt, że niedawno był on...

Sport

Katarzyna Wenerska znalazła się w ścisłej kadrze reprezentacji Polski siatkarek na zbliżający się turniej w ramach Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Wiadomości

Miłośniczka historii, przy pomocy wykrywacza metali, znalazła zakopaną w lesie skórzaną kaburę, a w niej pistolet i dwa magazynki z amunicją. Kobieta powiadomiła policję.

Wiadomości

W ubiegłym roku 74 osoby z powiatu świeckiego miały dochody powyżej 1 mln zł. W każdej gminie był przynajmniej jeden milioner. W czołówce, jak...

Wiadomości

Strażacy i policjanci ewakuowali w środę harcerzy z trzech obozów. W sumie 273 osoby spędziły noc w bezpieczniejszym miejscu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Uroczysta zbiórka związana z powiatowymi obchodami Święta Policji odbyła się w sali kinowej Centrum Kultury w Świeciu. Uroczystość była okazją do wręczenia policjantom awansów...

Wiadomości

W ubiegłym roku 74 osoby z powiatu świeckiego miały dochody powyżej 1 mln zł. W każdej gminie był przynajmniej jeden milioner. W czołówce, jak...

Wiadomości

W miniony piątek Duży Rynek w Świeciu znowu będzie rozbrzmiewał muzyką. Na scenie pojawiły się zespoły z Turcji, Meksyku, Ukrainy i Polski. Gwiazdą wieczoru...

Wiadomości

Pod koniec lipca powinien zakończyć się remont drogi powiatowej w Terespolu (gmina Świecie).

Wiadomości

Blisko 80 zawodników stanęło na linii startu "Bukowieckiej dziesiątki". Jeszcze więcej zawodników rywalizowało w czterech biegach przewidzianych dla dzieci i młodzieży.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo