Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Z OSTATNIEJ CHWILI. Odnaleziono 11-letnią Kingę ze Świecia

Ustalono miejsce pobytu dziewczyny, której szukali rodzice i policja. Przebywała prawie 300 km od domu.

Udostępnij
27563610_s2

REKLAMA

Przypomnijmy. Kinga wyszła z domu 12 listopada rano. Przez cały dzień rodzice nie mieli z nią żadnego kontaktu. Rozpoczęto poszukiwania, w które włączyła się także policja.

O godz. 16.00 na facebookowej stronie Gdziekolwiek jesteś pojawiła się informacja, że 11-letnia świecianka odnalazła się cała i zdrowa w Warszawie. Przebywała w okolicy kompleksu handlowego Złote Tarasy.

Wieczorem komenda policji w Świeciu oficjalnie potwierdziła te doniesienia. W poszukiwania zaangażowały się rzesze ludzi, którzy udostępniali wizerunek Kingi udostępniony w mediach przez policję.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Reklama