Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Zachciało mu się bić policjantów

Nawet trzy lata wiezienia grożą 26-latkowi, który w czasie interwencji naruszył nietykalność funkcjonariuszy.

Udostępnij
rzobojnik

REKLAMA

W miniony poniedziałek policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świeciu poinformowani przez dyżurnego podjęli interwencję na ul. Wojska Polskiego w Świeciu wobec agresywnego mężczyzny. O pomoc poprosili ich ratownicy medyczni.

Reklama
Reklama

- 26-latek był nietrzeźwy i wszczął awanturę wobec medyków - relacjonuje podkom. Joanna Tarkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. - Swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla innych i nie chciał podać swoich danych. Nie uspokoił się nawet w obecności funkcjonariuszy, którzy przywoływali go do zachowania zgodnego z prawem.
REKLAMA

Nic to jednak nie dało. Mężczyzna nie reagował na polecenia wydawane przez policjantów. Agresora obezwładniono, a następnie zatrzymano i przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. W trakcie osadzania zaatakował funkcjonariuszy, naruszając tym samym ich nietykalność cielesną.

Reklama
Reklama

Wczoraj, na podstawie zebranych materiałów dowodowych, mężczyźnie przedstawiono zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej interweniujących policjantów. Prokurator rejonowy w Świeciu zastosował wobec mężczyzny dozór policji.
REKLAMA


Przypomnijmy, że kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat trzech.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (22)

  1. Kucharz

    29 września 2021 11:42

    Pokazać twarze bandytów żeby

    Pokazać twarze bandytów żeby społeczeństwo wiedziało z kim ma do czynienia. 

    • Anonim

      30 września 2021 05:41

      Dobrze pokażemy… No

      Dobrze pokażemy… No policjanci prosze się odwrócić

  2. Wódz

    29 września 2021 11:50

    No ale co ja mogę, co ja mogę

    No ale co ja mogę, co ja mogę????

    • Anonim

      30 września 2021 05:49

      Zawsze możesz opie…dolić

      Zawsze możesz opie…dolić swoim niebieskim kumplom gałe

  3. Ciekawe

    29 września 2021 12:10

    A ile grozi policjatowi za

    A ile grozi policjatowi za naruszenie nietykalnosci osoby legitymowanej,obezwladnionej i bestialsko uduszonej na ulicy ,ile grozi za pobicie przez policjantów na śmierć osoby zatrzymane? Wstyd być policjantem. Dla większości Polaków ta formacja jest do utylizacji, wszystkich starych sbeków i nowy narybek na bruk.

    • Nie wierzę

      29 września 2021 12:28

      I kogo w zamian?

      I kogo w zamian?

      • Haah

        29 września 2021 12:42

        Jak kogo. Straż miejska. I

        Jak kogo. Straż miejska. I tak nic nie robią. 

    • Wódz

      29 września 2021 13:59

      Jeżeli ktoś jest normalny,

      Jeżeli ktoś jest normalny, nie szuka problemów i postepuje zgodnie z prawem to policja, ani nikt sie tych ludzi nie czepia. Ku chwale Policji❤

      • Anonim

        30 września 2021 05:45

        Ha ha ha ha ha jaki fra…er

        Ha ha ha ha ha jaki fra…er ha ha ha. PUCUŚ SERDUSZKA DO WYMIARU NIE SPRAWIEDLIWOŚCI WYSYŁA

    • Marek 63

      29 września 2021 18:32

      Poczytaj kodeks karny, to się

      Poczytaj kodeks karny, to się głąbie dowiesz ile grozi policjantom, jeżeli popełniają przestępstwo. Jak będzie pokazówka to dostaną więcej. Zutylizować to powinna cię matka, jak dała się zapłodnić 

      • Sb

        29 września 2021 20:27

        I widzisz prostaku,przez

        I widzisz prostaku,przez takich idiotów jak ty(cwloeo z małej litery) w tym kraju jest taka patologia. Jesteś idiotą urodzonym odbytem dlatego masz w mózgiu jeszcze gówno matki.

        • .

          30 września 2021 08:19

          Polecam zainwestować w

          Polecam zainwestować w słownik zanim zaczniesz dziecko używać takich zwrotów.. 

    • Do Ciekawego

      30 września 2021 05:56

      FAJNIE ŻE SĄ JESZCZE TACY

      FAJNIE ŻE SĄ JESZCZE TACY LUDZIE JAK TY ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZA TO ŻE JESTEŚ NORMALNY I OBIEKTYWNY A NIE JAK TE LAMPUCERSKIE PARÓWKI KTÓRE JAK BY MIAŁY MOŻLIWOŚĆ TO BY JĘZYKAMI WJEŻDŻAŁY GŁEBOKO W TYŁKI SWOICH NIEBIESKICH PRZYJACIÓŁ.

  4. Trzeci oficer

    29 września 2021 13:01

    W Ameryce juz by go

    W Ameryce juz by go zastrzelili 

  5. Danuta

    29 września 2021 14:13

    To ten co tak szalal kolo PKS

    To ten co tak szalal kolo PKS Wczoraj? W bialy dzień? 

    • Przecież

      29 września 2021 17:57

      Napisali, że w poniedzialek..

      Napisali, że w poniedzialek… Wczoraj to gównarzernia kręciła bączki na parkingu koło Kauf… 

      • Rajdowiec

        29 września 2021 23:30

        Zazdrościsz? 

        Zazdrościsz? 

        • Czego?

          30 września 2021 13:15

          Głupoty czy zrytych opon? 

          Głupoty czy zrytych opon? 

          • Rajdowiec

            30 września 2021 21:06

            Niektórym  umiejętności  a na

            Niektórym  umiejętności  a na opony  mnie stać  

  6. Anonim

    30 września 2021 13:48

    Wy Anty Policyjne bezmózgie

    Wy Anty Policyjne bezmózgie debile gdyby nie Policja i inne Służby Ratunkowe  To wy byście znaleźli się w zasięgu ręki takiego idioty i bym wam wpierdol spóścił A wtedy co ???? …… każdy z Was zadzwonił by na Policję prosząc o pomoc. 

    • Anonim

      30 września 2021 16:20

      Jak by miał dzwonić na

      Jak by miał dzwonić na policję jeśli opowiadasz o sytuacji w której by ich nie było??? Poza tym bym wziął nóż i wbił w mordę a już za ciebie odpowiem jeśli by był silniejszy i też miał nóż bym zginął

  7. Ewka

    1 października 2021 21:18

    Pies to nie człowiek za psa

    Pies to nie człowiek za psa się idzie jak w życiu sobie nie radzisz