Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Zakończono poszukiwania świecianina Jacka Demskiego

Żona pana Jacka poinformowała nas, że mąż odnalazł się dziś po południu cały i zdrowy.

Udostępnij
zaginiony-4_-_kopia

REKLAMA

- Dziękuję wszystkim za pomoc – mówi żona Jacka Demskiego, w którego poszukiwania zaangażowali się także Czytelnicy Extra Świecie udostępniając post z jego zdjęciem.

Jeszcze o 13.30 żona pana Jacka powiedziała nam, że mąż widziany był rano w Ostaszewie koło Torunia. O godz. 17.00 poinformowała o odnalezieniu męża.

Przypomnijmy. W poniedziałek 10 sierpnia w nocy 27-letni Jacek Demski ze Świecia wyszedł z domu, kiedy wszyscy spali. Bliscy wszczęli alarm, bo zaniepokoiła ich treść listu, który pozostawił. Wsiadł do czerwonego fiata punto i odjechał w niewiadomym kierunku.
REKLAMA

Mężczyzna zostawił w domu telefon komórkowy, portfel z pieniędzmi i dokumenty.

Zaniepokojona żona apelowała o pomoc w odnalezieniu męża. Z wiadomości przekazywanych przez internautów dowiadywała się, że widziany był w poniedziałek w Grudziądzu, a we wtorek pod Toruniem.

Dołączamy się do podziękowań żony pana Jacka kierowanych także do Czytelników Extra Świecie za udostępnianie informacji o zaginionym.  

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA


Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama