Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Zasnęła za kierownicą i uderzyła w ciężarówkę. Razem z dzieckiem trafiła do szpitala

Przez blisko 1,5 godziny jeden pas autostrady A1 był zablokowany z powodu wypadku, do którego doszło na wysokości Rulewa (gmina Warlubie).

Udostępnij
dachowanie-wypadek

REKLAMA

W czwartek jadąca volkswagenem t-roc 42-letnia kobieta zasnęła za kierownicą i uderzyła w tył ciężarówki marki MAN bez naczepy. Policja, straż pożarna i pogotowie zostały powiadomione o wypadku tuż przed godz. 15.30.

- W wyniku zderzenia samochód osobowy dachował. Kobieta i 12-letnie dziecko opuścili pojazd o własnych siłach. Przybyli na miejsce strażacy udzielili im pierwszej pomocy, do czasu przyjazdu karetki, która zabrała ich do szpitala - informuje asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Dziecko skarżyło się na bóle w klatce piersiowej, 42-latka doznała ogólnych potłuczeń.
REKLAMA

- Nie mieli widocznych obrażeń zewnętrznych. Jeden pas jezdni autostrady w kierunku Gdańska był zablokowany na wysokości Rulewa - relacjonuje Marcin Klemański.

W akcji, oprócz pogotowia i policji, brały udział cztery zastępy straży z Warlubia, Grudziądza i ze Świecia. Działania zakończono tuż przed godz. 17.00. Straty oszacowano na około 70 tys. zł.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama