Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Złóż wniosek do budżetu obywatelskiego. To już ostatnie dni!

Chcesz zaangażować się w życie lokalnej społeczności i mieć swój udział w rozwoju gminy? Złóż wniosek do Budżetu Obywatelskiego Gminy Świecie. Do podziału jest 1,1 mln zł.

Udostępnij
budzet-um

Wnioski do Budżetu Obywatelskiego Gminy Świecie na 2021 rok przyjmowane są od 1 do 31 lipca 2020 r. Odpowiednie druki można pobrać Will open in new windowtutaj.

Wypełnione formularze należy dostarczyć:

1)  za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Miejski, ul. Wojska Polskiego 124, 86-100 Świecie, z adnotacją na kopercie „Budżet Obywatelski”;

2)  osobiście w Urzędzie Miejskim w Świeciu w Biurze Obsługi Mieszkańców;

3)  elektronicznie na adres urzad.miejski@swiecie.eu, przy czym formularz projektu zgłoszony elektronicznie musi zawierać wszystkie wymagane załączniki w postaci skanów oryginałów dokumentów.

Dodatkowe informacje Will open in new windowna stronie Budżetu Obywatelskiego Gminy Świecie.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama