Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Znana jest data pogrzebu Katarzyny Lipowiec. „Mama dzielnie walczyła z chorobą od dziesięciu lat”

Jak już informowaliśmy, po wieloletniej walce z nowotworem zmarła Katarzyna Lipowiec, kierownik biura Lokalnej Grupy Działania Gminy Powiatu Świeckiego i działaczka stowarzyszenia amazonek w Świeciu.

Udostępnij
pogrzeb-fot

Dziękujemy za każdą wiadomość czy telefon ze słowami wsparcia, jakie otrzymał tata, moje rodzeństwo oraz ja. Mama dzielnie walczyła z chorobą od 10 lat. Jesteśmy wdzięczni za każdą spędzoną z nią chwilę – czytamy w wiadomości opublikowanej na Facebooku przez córkę Katarzyny Lipowiec.  

Pożegnanie odbędzie się w czwartek w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Świeciu o godz. 10.00. Po mszy kondukt pogrzebowy uda się na cmentarz przy ul. Sienkiewicza.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama