Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Znowu zaczynamy chodzić do świeckiego kina. Liczba widzów rośnie z tygodnia na tydzień

Chętnych do obejrzenia filmu w kinie Wrzos jest ponad cztery razy więcej niż w ubiegłym roku.

Udostępnij
kino-k

REKLAMA

Kino Wrzos wznowiło działalność 18 czerwca, po ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej covidowymi obostrzeniami. Z możliwości obejrzenia filmów na dużym ekranie publiczność zaczęła korzystać chętniej niż w podobnej sytuacji, którą przeżywaliśmy rok temu.

- Dla porównania, od czerwca kino odwiedziło 9 tys. widzów. W 2020 r. było ich zaledwie 2 tys. - mówi Katarzyna Lasota, kierownik kina Wrzos w Świeciu.
REKLAMA

Goście kina nie mogą raczej narzekać na słaby repertuar.

- W te wakacje postanowiliśmy postawić na bajki i premierowe hity. Nie odczuwamy różnicy w zainteresowaniu poszczególnymi filmami, ludzie przychodzą na wszystko, co wyświetlamy – przekonuje Katarzyna Lasota.
REKLAMA


Co ważne, kino ma już plany związane z działalnością po wakacjach. O ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli, widzowie znów będą mogli wybrać się na Dyskusyjny Klub Filmowy, Kino Konesera, Kino dla Kobiet i Kino Seniora.

redakcja@extaswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama