Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Bieg Feniksa i piknik rodzinny

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu zaprasza we wrześniu wszystkich mieszkańców na piknik rodzinny, towarzyszący II Biegowi Feniksa.

Udostępnij
zdjęcie ilustracyjne / Freepik

Bieg Feniksa adresowany jest do wszystkich, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Trasa wiedzie ścieżkami w parku, alejkami między budynkami szpitala oraz drogą wzdłuż Wdy do jej ujścia do Wisły.

Drugą edycję Biegu Feniksa zaplanowano na niedzielę 10 września. Początek o godz. 10.00 (start i meta przy budynku dyrekcji szpitala).

Zapisy online trwają do 1 września do godz. 23.59 (jeśli będą wolne miejsca, także w dniu biegu). Limit wynosi 200 osób.

Dodatkowe informacje dotyczące zapisów, opłaty startowej, regulaminu i trasy znajdziecie pod tym linkiem.

Równocześnie organizowany jest piknik rodzinny, podczas którego zaplanowano spotkanie z psychologiem i prezentację dotyczącą zapobiegania samobójstwom.

Udzielane będą również indywidualne, bezpłatne porady psychologa.

Będzie też okazja, aby w kąciku medycznym zbadać sobie m.in. ciśnienie tętnicze.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama