Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Cała masa atrakcji na zakończenie wakacji. Piknik rodzinny w hali

Z uwagi na zapowiadane opady deszczu, piknik rodzinny na zakończenie wakacji nie odbędzie się nad jeziorem Deczno, ale w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu.

Udostępnij
Fot. Andrzej Bartniak

Pod patronatem Extra Świecie

Organizatorami pikniku rodzinnego są Firma Turystyczna Skaut i Fundacja PARO ze Świecia.

Zaplanowano liczne atrakcje: dmuchańce, występy artystyczne, prelekcje służb mundurowych. Dodatkowo popcorn i wata cukrowa bez limitu.

Wystąpi również zespół Własny Port (początek koncertu o godz. 18.30).

Zostanie też przeprowadzona zbiórka dla Artura Subkowskiego, który walczy o zdrowie po wypadku na rowerze. Maratonem na ergometrach wioślarskich zaopiekuje się zespół HeroBox.


Piknik na zakończenie wakacji, środa 30 sierpnia w godz. 12.00-16.00, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu. Wstęp wolny.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama