Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Konkurs Piosenki Osobistej

Centrum Kultury w Świeciu zaprasza solistów, duety i zespoły muzyczne do zgłaszania do 8 października swoich utworów do Konkursu Piosenki Osobistej, który odbędzie się 27 października w Świeciu.

Udostępnij
Fot. Freepik

Konkurs Piosenki Osobistej organizowany jest w ramach 40. edycji Maratonu Piosenki Osobistej. Do udziału w konkursie zapraszamy solistów, duety i zespoły (wiek uczestników: 16+) prezentujących własne utwory słowno-muzyczne.

Nagrodą główną jest 5000 zł ufundowane przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Jury może przyznać dodatkowe nagrody pieniężne ufundowane przez Burmistrza Świecia Krzysztofa Kułakowskiego oraz Dyrektor Centrum Kultury w Świeciu Monikę Tom. Jury szczególną uwagę zwraca na autorskie i premierowe utwory.

Etapy konkursu:
Etap I (04.09-16.10.2023) – termin nadsyłania zgłoszeń (do 08.10) oraz opublikowania listy uczestników konkursu.
Etap II (27.10.2023) – Konkurs Piosenki Osobistej (prezentacja konkursowa trzech piosenek, w tym dwóch wypisanych w formularzu zgłoszeniowym), Kameralna Przestrzeń Widowiskowa Centrum Kultury w Świeciu.
Etap III (28.10.2023) – Koncert Laureatów KPO (prezentacja piosenek wskazanych przez Jury), Kameralna Przestrzeń Widowiskowa Centrum Kultury w Świeciu.

Kryteria zgłoszeń do Konkursu Piosenki Osobistej 2023:

  • Konkurs adresowany jest do osób od 16. roku życia, zarówno solistów, jak i zespołów.
  • Zgłoszenia przyjmowane są do  8 października 2023 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a także wysłanie tekstów piosenek (zapisanych jako: nazwa zespołu_tytuł piosenki.pdf lub .doc), dwóch utworów w formacie mp3 (zapisanych jako: nazwa zespołu_tytuł piosenki.mp3) oraz zdjęcia wykonawcy (zapisanych jako: nazwa zespołu.jpg ), na adres mpo@ckswiecie.eu z tytułem „Zgłoszenie 40. KPO”. Jeśli tekst piosenki nie jest w języku polskim do formularza zgłoszeniowego musi zostać dołączony jej tekst w języku oryginalnym oraz polskie tłumaczenie.
  • Co najmniej jeden ze zgłaszanych utworów musi być wykonany w języku polskim.
    Uczestnicy przesłuchań konkursowych, które odbędą się 27.10.2023 roku zostaną wybrani przez Jury na podstawie nadesłanych nagrań. Lista uczestników zostanie opublikowana do 16 października 2023 roku na stronie www.ckswiecie.eu oraz www.fb.com/maratonpiosenkiosobistej.

Uczestnicy Konkursu występują z własnym akompaniamentem bądź zespołem, prezentując podczas przesłuchań konkursowych trzy utwory, w tym dwa zgłoszone w Etapie I (w formularzu zgłoszeniowym). Nie ma możliwości zmiany zgłoszonych utworów.

Regulamin konkursu na stronie Centrum Kultury w Świeciu.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama