Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Majowy rajd przez powiat

20.05.2023

Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie zaprasza 20 maja na V Wiosenny Rajd Rowerowy "Kółeczko za kółeczkiem z wiosennym słoneczkiem".

Początek rajdu o godz. 9.00, wyjazd z parkingu przy Szkole Podstawowej 5 w Przechowie. Trasa rajdu, licząca około 58 km, wiedzie przez Przysiersk, Bukowiec i Świekatowo do Janiej Góry (do wioski chlebowej). Tam na uczestników będzie czekał ciepły posiłek.

Powrót zaplanowano przez Szewno, Bukowiec, Plewno i Biechowo do Kozłowa, gdzie nastąpi zakończenie rajdy i wręczenie przy zimnych i ciepłych napojach pamiątkowych medali wszystkim rowerzystom.

Wpisowe wynoszące 30 zł należy wpłacić na konto stowarzyszenia: mBank  44 1140 2004 0000 3802 7792 2900

Liczba uczestników ograniczona do 120 osób. Zapisać można się wysyłając e-mail podając imię i nazwisko na roweroweswiecieatwp [dot] pl.

Dodatkowe informacje o rajdzie na stronie stowarzyszenia na Facebooku lub telefonicznie pod nr tel. 601 645 980.