Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Majowy rajd przez powiat

rajd

Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie zaprasza 20 maja na V Wiosenny Rajd Rowerowy "Kółeczko za kółeczkiem z wiosennym słoneczkiem".

Początek rajdu o godz. 9.00, wyjazd z parkingu przy Szkole Podstawowej 5 w Przechowie. Trasa rajdu, licząca około 58 km, wiedzie przez Przysiersk, Bukowiec i Świekatowo do Janiej Góry (do wioski chlebowej). Tam na uczestników będzie czekał ciepły posiłek.

Powrót zaplanowano przez Szewno, Bukowiec, Plewno i Biechowo do Kozłowa, gdzie nastąpi zakończenie rajdy i wręczenie przy zimnych i ciepłych napojach pamiątkowych medali wszystkim rowerzystom.

Wpisowe wynoszące 30 zł należy wpłacić na konto stowarzyszenia: mBank  44 1140 2004 0000 3802 7792 2900

Liczba uczestników ograniczona do 120 osób. Zapisać można się wysyłając e-mail podając imię i nazwisko na roweroweswiecie@wp.pl.

Dodatkowe informacje o rajdzie na stronie stowarzyszenia na Facebooku lub telefonicznie pod nr tel. 601 645 980.

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama