Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Maraton horrorów w kinie Wrzos

Świeckie kino przygotowało coś dla widzów o mocnych nerwach – maraton horrorów.

Udostępnij
Kadr z filmu "Mów do mnie"

Na widzów czekają trzy horrory - premierowo "Mów do mnie" oraz popremierowo "Odejdź" i "Play Dead". 

Początek maratonu w piątek 18 sierpnia o godz. 21.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie kina Wrzos.

"Odejdź"
Na cmentarzu w Stanach Zjednoczonych policjant znajduje porzucone niemowlę. Dziewczynka jest owinięta w kocyk z satanistycznymi symbolami, a na szyi ma zawieszony wilczy krzyż. 20 lat później dorosła już Hunter usiłuje rozwiązać tajemnicę swojego porzucenia i tożsamości biologicznych rodziców. Tropy prowadzą do Norwegii. Jest coraz bliżej odkrycia przerażającej prawdy, jednak pojawiająca się w jej wizjach mroczna postać ostrzega ją: Odejdź!

"Play Dead"
Studentka kryminologii Chloe pozoruje własną śmierć, aby dostać się do kostnicy. To jedyna szansa na zdobycie dowodu, który mógłby obciążyć jej brata w sprawie o morderstwo. Gdy Chloe wybudza się w zimnym prosektorium, odkrywa, że zatrudniony tam koroner prowadzi makabryczną działalność.

"Mów do mnie"
Grupa przyjaciół organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Każdy, kto weźmie ją do ręki i wypowie słowa: "Mów do mnie", oddaje swoje ciało we władanie demona. Panuje tylko jedna żelazna zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund. Gdy jeden z uczestników zabawy łamie zasady, życie każdego z nich zamienia się w koszmar.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama