Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Muzyczny piknik przy Dużym Blankuszu

SOK "Stokrotka" zaprasza w najbliższy piątek na dwa wyjątkowe koncerty. Jeden upłynie pod znakiem muzyki Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar, drugi będzie utrzymany w klimacie polskiego rocka lat 80.

Udostępnij
Fot. Nadesłane

Piątkowa impreza  przy Dużym Blankuszu rozpocznie się o godz. 17.00. Jego głównymi punktami będą dwa koncerty. W jednym z nich zespół "Projekt Klenczon" przypomni utwory Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar . 

W drugim na scenie pojawią się członkowie Małej Akademii Wokalu i  zespół  muzycznego pod kierunkiem Michała Zienkowskiego. W programie piosenki takich zespołów jak: Bajm, Lombard, Maanam i innych.

Ponadto przygotowano gry i zabawy dla dzieci, pomiar ciśnienia dla dorosłych, strefę malucha. Nie zabraknie też stoisk gastronomicznych.  

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama