Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Plener ekologiczny, czyli o przyrodzie przy muzyce

W najbliższą sobotę na stadionie w Osiu odbędzie się I Oski Plener Ekologiczny. Zabawa potrwa do późnych godzi nocnych.

Udostępnij
Gwiazda wieczoru wystąpi z repertuarem grupy Boney M.

Program sobotniej imprezy jest naprawdę bogaty. Stadion zacznie tętnić życiem o godz. 15.00. Wcześniej, o godz. 13.30., odbędą się marsz ma orientację i questing po Osiu, czyli gra terenowa, w której premiowana jest znajomość danej miejscowości.

Na tych, którzy pojawią się na stadionie czekać będą przede wszystkim rożnego rodzaju konkursy ekologiczne i zadania związane z szeroko rozumianą przyrodą.

Oprawę muzyczną zapewnią m.in. zespół Promyki, Studio Piosenki, Marta Sokołowska oraz zespół Babylon. Gwiazda wieczoru wystąpi z repertuarem grupy Boney M.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama