Connect with us

Czego szukasz?

Co jest grane?

Kolejny PubQuiz w kawiarni Kultura

Klubokawiarnia Kultura w Świeciu zaprasza do udziału w rozgrywkach quizowych we wrześniu.

Udostępnij

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach.

W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi.

Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak – zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

Jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: gotówka, alkohol (tylko dla osób, które ukończyły 18 lat), talon do wykorzystania w barze lub bezpłatny wstęp na imprezę organizowaną przez OKSiR.

W grze wygrywają aż cztery drużyny. Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.


PubQuiz, Klubokawiarnia Kultura w Świeciu, wtorek 26 września, godz. 19.00. Zapisy w dniu quizu u prowadzących. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby (pula pieniężna przeznaczona jest na nagrody).

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama